خبر خبر

اميرمکري: بهسازي ترمينال قديم خارجي کمبود فضا در فرودگاه اهواز را رفع مي کند
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سفر به اهواز، از پروژه ها و قسمت هاي مختلف فرودگاه شهيد سپهبد قاسم سليماني، بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي خوزستان؛ سياوش اميرمکري در بدو ورود به فرودگاه اهواز طي نشستي با حضور مديرکل فرودگاه، معاونين، کارشناسان و مشاور پروژه بهسازي ترمينال خارجي قديم فرودگاه به متراژ ۳۲۰۰ مترمربع که به زودي مراحل بهسازي آن آغاز و به ترمينال داخلي فعلي الحاق خواهد شد، در جريان چگونگي اجراي اين پروژه قرار گرفت.

رييس هيات مديره و مدير عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در اين نشست بر تلاش جهت استفاده از مصالح جديد و با کيفيت در اجراي پروژه و همچنين زيباسازي محيطي ترمينال، تاکيد کرد.

اميرمکري طي بازديد از ترمينال داخلي فعلي نيز به توسعه سالن ترانزيت اين ترمينال اشاره کرد و گفت: با توجه به حجم پرواز و مسافر در فرودگاه اهواز، کمبود فضا در اين ترمينال به خوبي احساس مي شود که با بهسازي ترمينال خارجي قديم و الحاق آن به ترمينال فعلي، اين مشکل نيز مرتفع خواهد شد

وي همچنين در بازديد از ترمينال خارجي جديد نيز در جريان ايجاد تونل مسقف مسافري جهت ورود به ترمينال خارجي با توجه به شرايط آب و هوايي خوزستان، قرار گرفت.

ديوار حفاظتي شمالي و کاشت 75 اصله نخل در مسير ورودي به فرودگاه از جمله بخش هايي بود که مورد بازديد رييس هيات مديره و مدير عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران قرار گرفت.

گفتني است؛ در اين سفر مصطفي صفايي معاون عمليات فرودگاهي و دکتر نوروزي، مشاور پزشکي مديرعامل، وي را همراهي مي کردند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط