خبر خبر

پيام مدير کل فرودگاه اهواز به مناسبت سالروز آزاد سازي خرمشهر
سيد مهدي رزاز مدير کل فرودگاه شهيد سپهبد قاسم سليماني اهواز در پيامي سالروز آزاد سازي خرمشهر را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان؛ دوران طلایی دفاع مقدس فرازها و فتوحات زیادی داشت  که آزاد سازی خرمشهر نقطه عطف تاریخ ۸ ساله جنگ تحمیلی است . سوم خرداد در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی نماد استقامت ٬ ایثار و پیروزی است . بنیانگزار فقید انقلاب چه زیبا و معنوی فرمودند : فتح خرمشهر مافوق طبیعت است و رهبر فرزانه انقلاب نیز فرموده اند : آزادی خرمشهر را بعنوان یک یادبود و افتخار ملی و میهنی باید گرامی داشت.

وحدت ٬ انسجام و یکپارچگی ارتش ٬ سپاه و بسیج به حول و قوه الهی منجر به فتح این حماسه عظیم بعداز ۵۷۸ روز اشغال ناجوانمردانه گردید. آنچه که در این رخداد بزرگ نظامی قدرت ایمان و تقوا را  بیش از هر چیز دیگری نمایان می سازد غلبه معنویت بر احساس از جانب فاتحان غیور بود که بجای انجام شادیهای معمول ٬ فریادهای الله اکبر و لَا إِلَٰهَ إِلَّا اللّٰهُ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللّٰه درسراسر ایران طنین انداز شد و پرچم توحید پس از فتح خرمشهر بر فراز آن شهر به اهتزاز درآمد.

اینجانب ضمن گرامیداشت صمیمانه این روز بزرگ ٬به روح ملکوتی امام راحل (ره) و همه کبوتران آسمانی درود می فرستم و این یادگار ماندگار جنگ تحمیلی ( سالروز آزادسازی فتح خرمشهر ) را به محضر رهبر معظم انقلاب ٬ ملت شریف ایران ٬خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان و بسیجیان شاغل در اداره کل فرودگاه های استان خوزستان تبریک عرض می نمایم و افتخار پیروی  بیش از پیش همگان از ولی امر مسلمین جهان را از خدای سبحان مسئلت دارم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد