خبر خبر

تبريک مدير کل فرودگاه اهواز به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي
سيد مهدي رزاز مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي در پيامي اين روز را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان؛ ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی  ارتباطات و روابط عمومی تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون آن در دنیای ارتباطات و یکی  از ارکان تاثیر گزار در مسیر تعالی هر سازمان است.

روابط عمومی و ارتباطات، سازوکار مهم همدلی و همزبانی مردم و از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی و بعنوان سرمایه ای ارشمند محسوب می شود.

 در دنیایی که بشر امروز بیش از هر زمان دیگری به دنبال آگاهی. شفافیت است  و همه ی ابزارها و دانش بشری  برای رسیدن به این دو عنصر مهم به کار گرفته می شود. سرمایه ارزشمند روابط عمومی است که می تواند به مثابه بازوی فکری سازمان ها، در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف کلان سارمان  نقش آفرینی کند.

فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روزجهانی مخابرات، فناوری اطلاعات و روابط عمومی را به تمامی  فعالان عرصه ارتباطات، علی الخصوص همکاران سخت کوشش خود در اداره مخابرات، فناوری اطلاعات و روابط عمومی فرودگاه های استان خوزستان تبریک عرض می نمایم و از خداوند منان توفیق خدمت رسانی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی مسئلت می نمایم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط