خبر خبر

پيام مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت12 بهمن سالروز ورود حضرت امام خميني (ره)به ايران اسلامي
سيد مهدي رزاز مدير کل فرودگاه هاي خوزستان در پيامي 12 بهمن و سالروز ورود حضرت امام خميني (ره) به ايران اسلامي را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان؛ در متن این پیام آمده است:

خدای تعالی را سپاس که به برکت نفس قدسی حضرت امام (ره) و ایثار و فداکاری شهیدان والامقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان و واژه‌های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت. نخوت دی در قدوم امیر بهاران بهمن به آخر رسید و عطر شهادت در کوچه‌های مصفای شهر پیچید و خبر بزرگ و مسرت‌بخش پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به همه‌جا و همه‌کس فریاد کرد. این ایام فرصتی است مغتنم تا در پرده آن یاد و خاطره شهدای انقلاب، سال‌های دفاع مقدس و مدافعان حرم را گرامی بداریم .

اینجانب در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و فرارسیدن 12 بهمن سالروز ورود تاریخی بنیان‌گذار کبیر و فقید انقلاب عظیم اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به ميهن اسلامي، ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهدا و امام شهدا، و طول عمر باعزت برای مقام عظمای ولایت، ايام مبارك و فرخنده دهه فجر را به مردم ايران اسلامي به‌ویژه همکاران گرامی در اداره کل فرودگاه های استان خوزستان تبریک و شادباش عرض می‌نمایم و از پيشگاه حضرت احديت سعادتمندي و توفيقات روزافزون را برای اين ملت شريف و غيور خواستارم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط