خبر خبر

اتمام پروژه ترمينال جديد خارجي فرودگاه شهيد سليماني اهواز بايد طبق زمانبندي انجام شود
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها بر اتمام پروژه ترمينال جديد خارجي شهيد سليماني اهواز طبق زمانبندي انجام شده، تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي خوزستان؛ مصطفي صفايي در بازديدي که با همراهي محمدرضا زحمتکشان مديرکل عمران و توسعه شرکت فرودگاه ها، سيد مهدي رزاز مديرکل و معاونين فرودگاه هاي استان خوزستان، ناظر و پيمانکار از روند پاياني ترمينال جديد داشتند، بر اتمام پروژه طبق زمان بندي تاکيد کرد.

 وي افزود: با توجه به مدت زمان باقي مانده از افتتاح و بهره برداري ترمينال جديد، پيمانکار پروژه هر چه سريعتر نسبت به اتمام و رفع نواقص موجود اقدام نموده و در موقع مقرر کار را به اتمام رساند.

 وي همچنين به تسريع در عمليات محوطه سازي ترمينال جديد اشاره کرد و گفت: در زمان بندي دقيق مناسب و همزمان با عمليات رفع نواقص ترمينال، محوطه سازي به صورت همزمان انجام و تکميل آن صورت گيرد.

 وي ادامه داد؛ شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با حساسيت بالا نسبت به اتمام اين پروژه، از هيچگونه همکاري و مساعدت دريغ نخواهد کرد و اين ترمينال در موعد از پيش تعيين شده بايد به بهره برداري برسد.

گفتني است؛ ترمينال جديد خارجي فرودگاه اهواز با مساحتي بالغ بر 6800 مترمربع و با ظرفيت 700 هزار مسافر در سال ايجاد و پيش بيني مي شود به زودي به بهره برداري برسد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط