خبر خبر

پيام هاي مديرعامل شرکت فرودگاهها در تبريک انتصاب رييس جديد و تکريم رييس سابق سازمان هواپيمايي کشوري
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پيام هاي جداگانه يي خدمات رييس سابق سازمان هواپيمايي کشوري را تکريم کرد و انتصاب رييس جديد اين سازمان و نيز مديرعامل جديد شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در پیام سیاوش امیرمکری به تورج دهقانی زنگنه انتصاب مدبرانه وی به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری را که منبعث از شایستگی، حسن تعهد، مقبولیت علمی و اخلاقی و تخصصي وی در صحنههای مختلف خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی را تبریک گفت.

امیرمکری اظهار امیدواری کرد؛ تجربيات ارزشمند زنگنه بعنوان يكي از چهره هاي برجسته و خدوم کشور که همواره با تفکر علمی، مخلصانه در جهت اعتلای صنعت هوایی و هوانوردی کشور، گام برداشته، در مسئوليت جديد منشاء خدمات بيش از پيش باشد.

در پیام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها آمده است:"سربلندی همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  و توفیقات جنابعالی در جهت رشد و شکوفایی هرچه بیشتر صنعت هوانوردی کشور را از درگاه خداوند منّان مسئلت می نمایم.»

پیام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در تکریم علی عابدزاده

همچنین مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیام تکریم علی عابدزاده، رییس سابق سازمان هواپیمایی کشوری، اهتمام مستمر و گامهای استوار وی در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقای صنعت هوانوردي در نظام مقدس اسلامي را ستود و از تلاشها و خدمات ارزنده وی در سازمان هواپیمایی کشوری بویژه همکاری و همراهی با شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، قدردانی کرد.

امیرمکری در این پیام آورده است؛" امیدوارم الطاف بیکران الهی شامل حالتان بوده و همیشه در پناه لطف قادر متعال عزتمند و محفوظ باشید."

پیام تبریک به مدیرعامل جدید هما

امیرمکری در پیام جداگانه یی نیز خطاب به علیرضا برخور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی نیز انتصاب شایسته وی را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد حضور وی در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایت مدار با کوله بار گرانی از تجربه، نویدبخش نشاط و تحرک بیش از پیش شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باشد.

در پیام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها آمده است:"قطعاً مدیریت اثربخش و تخصص توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی، موجبات ارتقاء بیش از پیش آن شرکت را فراهم خواهند نمود."

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط