خبر خبر

قول مساعد معاون استاندار خوزستان براي رفع موانع توسعه فرودگاه اهواز
معاون امور عمراني استانداري خوزستان در بازديد از فرودگاه اهواز ضمن تاکيد بر رفع هرچه سريعتر موانع توسعه اين فرودگاه، از مساعدت استانداري در تامين منابع مالي در بهسازي ترمينال داخلي خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان، فاضل عبیات، معاون امور عمرانی استانداری خوزستان و سید مهدی رزاز، مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان به همراه معاونان، از موانع موجود در اجرای طرح توسعه فرودگاه اهواز و احداث ترمینال جدید خارجی بازدید کردند.

در این بازدید، مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان به تشریح موانع عدم توسعه فرودگاه پرداخت و گفت: اکنون بزرگترین مانع توسعه ترمینال جدید خارجی آزادسازی اراضی در اختیار هوانیروز است که انتظار می رود این موانع توسط استانداری خوزستان برطرف شود.

وی همچنین در بازدید از ترمینال خارجی جدید به تلاش مجموعه اداره کل فرودگاه های استان خوزستان در خصوص اتمام این ترمینال اشاره کرد و افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا اتمام ساخت ترمینال به کندی انجام شده که با وجود این محدودیت ها توانستیم پیشرفت مطلوب و قابل قبولی داشته باشیم.

رزاز به وضعیت ترمینال داخلی فعلی فرودگاه نیز اشاره و تصریح کرد: درصدد هستیم پس از پایان ساخت ترمینال خارجی جدید عملیات بهسازی ترمینال داخلی فعلی را آغاز کنیم که این امر مستلزم مساعدت استانداری خوزستان در خصوص تامین اعتبار لازم است.

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان نیز ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده، در خصوص جابه جایی محل هوانیروز و همچنین تامین اعتبار لازم برای بهسازی ترمینال داخلی فعلی قول مساعد داد.

در این بازدید شهردار منطقه، مدیرعامل نفت گاز کارون، معاون شرکت ابفا و مدیر گاز منطقه نیز حضور داشتند.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط