خبر خبر

ديدار مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان با مدير کل دادگستري استان به مناسبت هفته قوه قضائيه
سيد مهدي رزاز مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به همراه معاونين به مناسبت گراميداشت ياد و خاطره شهداي هفتم تير و تبريک هفته ي قوه قضاييه با مدير کل دادگستري استان خوزستان ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان؛ رزاز ضمن تبریک این هفته به حجت السلام دکتر مرادی و همکاران خدوم وی، گفت: هفته قوه قضاییه فرصت مغتنمی است تا از زحمات و خدمات کارکنان این عرصه در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و خدمت به جامعه تقدیر و همچنین یادی کنیم از آیت الله شهید بهشتی از رجال وارسته و بزرگوار نظام و چهره ارزشمند و ۷۲ تن از یارانشان در حوزه قضایی کشور.

وی در این جلسه به تشریح اقدامات و پروژه های فرودگاه اهواز نیز پرداخت و گفت : در حال حاضر بدلیل شرایط موجود و همه گیری ویروس کرونا دوران سختی را پشت سرمیگذاریم اما این شرایط موجب نشد تا دست از تلاش در جهت اتمام پروژه ها و اقدامات موثر در راستای خدمت رسانی به مسافرین گرامی برداریم.

وی همچنین به برخی پروژه های در حال انجام اشاره کرد و افزود: پروژه اتمام ترمینال خارجی ، تعویض کابل سیستم روشنایی باند ، civil work سیستم کمک ناوبری باند 30 ، روشنایی باند ، رنگ و اثر لاستیک زدایی باند ، درزگیری سطح پروازی و... از برجسته ترین پروژه های انجام شده در این ایام بود.

حجت السلام دکتر مرادی مدیر کل دادگستری استان خوزستان ضمن قدردانی از حضور مدیر کل و معاونین اداره کل فرودگاه های استان خوزستان از فعالیت های صورت گرفته در فرودگاه اهواز قدردانی کرد.

 

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط