خبر خبر

تشکيل نخستين جلسه کارگروه جهادي در سال۹۹/اعزام گروه جهادي به منطقه دلگان تا پايان خرداد
فرمانده بسيج و رئيس گروه جهادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از اعزام تيم عمراني، فرهنگي، درماني و آموزشي به منطقه دلگان استان سيستان و بلوچستان تا پايان خرداد ماه خبر داد و گفت: اين اقدام در راستاي حرکت هاي جهادي کارکنان و به منظور کمک رساني به مردم اين منطقه صورت مي گيرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران؛ خواست خدايي ضمن اعلام اين خبر گفت: اين اقدام در راستاي حرکت جهادي و براي تکميل و بهسازي دو باب مسجد، دو باب منزل مسکوني و سرعت بخشيدن به عمليات عمراني دبستان شهداي شرکت فرودگاهها صورت مي گيرد.

فرمانده بسيج شرکت فرودگاهها گفت: از آغاز شکل گيري گروه جهادي تاکنون سه گروه به مناطق مختلف اعزام شده اند. وي ادامه داد: نخستين گروه بهمن سال ۹۸ به دنبال فرمايشات مقام معظم رهبري براي کمک رساني به مردم‌ سيل زده استان سيستان و بلوچستان صورت گرفت و بر اين اساس کمک هاي معيشتي به شهرستان هاي ايرانشهر، قصرقند و نيک شهر ارسال شد.

دومين گروه جهادي نيز اسفند ۹۸ به منظور بازسازي چند باب منزل مسکوني به مناطق سيرکان، بم پشت و سراوان اعزام شدند. گروه سوم هم ارديبهشت سال ۹۹ همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و به منظور لبيک به فرمايشات مقام معظم رهبري براي حضور در کمک هاي مومنانه و حرکت مساوات به منطقه دلگان روستاي چاه کچي اعزام و اقدام به توزيع کمک هاي معيشتي کردند.

به گفته وي اين اقدام با حمايت مالي مشاور امور بانوان مديرعامل و پايگاه بسيج خواهران شرکت فرودگاهها صورت گرفت. 

خواست خدايي در ادامه از تشکيل نخستين جلسه کارگروه جهادي شرکت فرودگاهها در سال جاري با حضور اعضا خبر داد و اظهار داشت: اين نشست با هدف ارائه گزارش روند فعاليت ها، عملکرد مالي و برنامه ريزي براي اقدامات جهادي تشکيل شد. در اين نشست علي شورميج معاون مديريت و توسعه منابع به عنوان نماينده مديرعامل، به استقبال آقاي اميرمکري از تشکيل اين کارگروه براي ساماندهي کمک ها و بهتر شدن روند اقدامات اشاره کرد و از حرکت هاي خيرخواهانه کارکنان براي راه اندازي موسسه خيريه با محوريت بسيج شرکت فرودگاهها استقبال کرد.

همچنين فرشيد گليج مديرکل مديريت بحران و پدافند غيرعامل نيز آمادگي خود را جهت مديريت بحران هاي احتمالي در فرودگاههاي سراسر کشور در قالب اقدام جهادي اعلام کرد. در ادامه نيز گزارش عملکرد مالي قرائت و عباس نژاد مشاور پارلمانی مديرعامل با توجه به استقبال کارکنان از حرکات خيرخواهانه، تهيه جهيزيه را نيز از اقدامات بعدي گروه جهادي عنوان کرد.

در اين نشست خواست خدايي فرمانده بسيج شرکت فرودگاهها ضمن ابراز خرسندي و قدرداني از حمايت هاي رييس و اعضاي هيات مديره، معاونين، مديران کل ستادي و فرودگاه هاي کشور گفت: علاوه بر ستاد، اقدامات جهادي در پايگاه هاي بسيج فرودگاههاي سراسر کشور با حمايت مديران فرودگاهها و تعامل خوب فرماندهان پايگاه بسيج و حضور حداکثري کارکنان در امور خيرخواهانه در جريان است.

يادآور مي شود؛ به منظور جمع آوري کمک هاي کارکنان، شماره حساب ۶۰۶۰۶۲۰_۱ به نام گروه جهادي شرکت فرودگاهها ثبت شده است. همچنين فرمي تهيه شده که کارمندان با پر کردن و اعلام رضايت خود به امور مالي اجازه برداشت ماهانه ۲۰ هزار تومان را براي واريز به حساب مذکور مي دهند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد