خبر خبر

برگزاري آزمون جامع گواهينامه نوع دوم مشاغل اختصاصي شرکت فرودگاه ها
با پيگيري هاي انجام شده و تعامل با سازمان امور اداري و استخدامي کشور و مرکز آموزش مديريت دولتي، براي نخستين بار کارکنان واجد شرايط دريافت گواهينامه نوع دوم در سطح کارشناسي ارشد در آزمون جامع اختصاصي شرکت مي کنند.

احمد مظفر، مدیرکل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در گفت و گو با روابط عمومی شرکت با اعلام این خبر عنوان کرد: حضور در آزمون جامع اختصاصی گام بزرگی در جهت تغییر رویکرد از مدرک گرایی صرف به سمت نظام ترکیبی آموزش عالی و نظام مهارتی بر پایه مهارت، تجربه و آموزش های تخصصی ضمن خدمت کارکنان است و با بسط این نظام  در قانون خاص شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، بستر شایسته سالاری و مسیر ارتقای شغلی پررنگ تر شود.

مظفر افزود: ۶۳ نفر از کارکنان شرکت  پس از طی مراحل مختلف و تایید مدارک مربوط از سوی هیات ممیزه سازمان اداری و استخدامی پنجم مرداد  از ساعت ۹ تا ۱۲ در مرکز آموزش مدیریت دولتی آزمون خواهند داد.

وی گفت: پرونده حدود ۴۰ نفر دیگر از کارکنان شرکت نیز برای بررسی و تایید به دفتر آموزش و بهسازی نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور ارسال شده که پس از تایید مدارک در آزمون سال بعد شرکت می کنند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط