خبر خبر

مراسم گراميداشت روز ارتباطات و روابط عمومي در فرودگاه اهواز
27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي از فعالان اين عرصه تقدير شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان؛ در مراسمی با حضور مدیر کل فرودگاه، معاونین، کارکنان اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز روابط عمومی به صورت ویدئو کنفرانس با مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از فعالان عرصه ارتباطات قدردانی شد.

سیاوش امیرمکری مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن تبریک رو جهانی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تنها از طریق تبادل اطلاعات و مبادله مفاهیم، امکان درک جهان آفرینش برای انسان ها در نقاط مختلف به وجود می آید.

وی همچنین افزود:  به مرور و با توسعه و پیشرفت تکنولوژی، ارتباطات و به اشتراک گذاری اطلاعات منجر به خلق شگفتی در روش زندگی بشر از جمله در امکان برنامه ریزی در صنعت حمل و نقل بخصوص در صنعت هوانوردی شده است، چراکه به مدد ایجاد ارتباط میان سازمان و وسیله پرنده و به اشتراک گذاری اطلاعات بوده است که انسان توانسته حجم وسیعی از حمل و نقل هوایی را در آسمان بی کران جهانی مدیریت نماید.

امیرمکری همچنین روز روابط عمومی را تبریک گفت و ادامه داد؛ اطلاع‌ يابي، اطلاع رساني و طرح ديدگاه‌هاي مختلف و همچنين معرفي دستاوردهاي شرکت فرودگاه‌ها به مردم شريف ايران اسلامي را مرهون تلاش‌هاي ارزشمند کارگزاراني دانست که با تدبير، اميد و روشنگري در جامعه نقش آفريني مي‌کنند.

مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود؛ بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، به پاس اهتمام در تعامل و همدلی با خبرگزاری‌ها و رسانه‌های جمعی و اطلاع رسانی و ارسال به موقع اخبار و گزارشِ فعالیت‌های شرکت اعلام و از خداوند قادر متعال توفیق هرچه بیشتر ایشان را در خدمتگزاری به جامعه‌ی اسلامی تحت توجّهات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری در سال جهش تولید، مسئلت می نمایم.

سید مهدی رزاز مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان نیز ضمن قدردانی از کارکنان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین روابط عمومی گفت: بنده به نوبه خودم نیز از زحمات همکارانم در که در این عرصه با مشکلات و کمبود ها فراوان توانسته اند به نحو احسن وظیفه و رسالت خود را انجام دهند، تقدیر و تشکر نمی نمایم.

گفتنی است؛ در پایان به رسم یابود لوح تقدیری از سوی اداره کل فرودگاه های استان خوزستان به شرکت کنندگان در این مراسم اهداء شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط