خبر خبر

مرکز عمليات شبکه و استوديوي شرکت فرودگاه ها افتتاح شد
امروز (27 ارديبهشت) همزمان با روز جهاني مخابرات و روز ملي ارتباطات، در مراسمي با حضور رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران مرکز عمليات شبکه (NOC) و استوديوي روابط عمومي به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل در این مراسم که با همراهی جمعی از مسوولان ارشد شرکت برگزار شد، ضمن افتتاح مرکز عملیات شبکه (NOC)، از این مرکز بازدید کرد.

این مرکز که با هدف کنترل، مدیریت و نگهداری شبکه ارتباطی مخابراتی فرودگاه های کشور آماده سازی و راه اندازی شده است در واقع بخشی از دیتا سنتر محسوب می شود و شامل سیستمهای مانیتورینگ و نظارتی و سیستم های مدیریت BMS با قابلیت مدیریت هوشمد روشنایی اعلان و اطفا، کنترل دمای محیط، کنترل گرد و غبار و کنترل رطوبت هوشمند است.

دیتا سنتر نیز دربرگیرنده سخت افزارها، سرورها، سیستم های ذخیره سازی، سیستم های ارتباطی و سوئیچینگ  و مرکز عملیات شبکه است.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها پس از افتتاح این مرکز به استودیوی روابط عمومی رفت و این استودیو که محل ضبط صدا و تصویر در ساختمان ستادی شرکت است را مورد بهره برداری قرار داد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط