خبر خبر

مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران خبر داد
تسهيلات ۵۰۰ ميليارد توماني براي شرکت فرودگاه‌ها و شرکت شهر فرودگاه امام خميني (ره)/ اولويت بندي اجراي ۲۱ پروژه در سال جاري
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از برنامه ريزي براي ارايه تسهيلات ۵۰۰ ميليارد توماني به اين شرکت و شرکت شهر فرودگاهي امام خميني (ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش امیرمکری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به بیان اولویت‌های در نظر گرفته برای سال جاری پرداخت و گفت: شرایط خاصی که امروز بر صنعت هوانوردی دنیا حاکم است، تاثیر بسزایی بر درآمد شرکت‌های هواپیمایی گذاشته و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز از این قضیه مستثنی نیست.

امیرمکری ادامه داد: در حال حاضر به توجه به کاهش شدید منابع ناچار به بازبینی در برنامه‌های اجرایی سال ۹۹ شده ایم و در حال تعیین پروژه‌هایی هستیم که در سال جاری با توجه به درآمدهایمان بتوانیم آن‌ها را به انجام برسانیم.

وی افزود: برای این منظور ۲۱ پروژه فرودگاهی را در اولویت قرار داده ایم و تلاش داریم تا پایان سال آن ها را به بهره‌برداری برسانیم.   

چندی پیش وزیر راه و شهرسازی از تصویب بسته حمایتی پیشنهادی این وزارتخانه به منظور کمک به شرکت‌های حمل و نقلی در هیات دولت خبر داد.

امیرمکری با بیان این که این بسته شامل حال شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز می شود، در این باره توضیح داد: میزان تسهیلات در نظر گرفته شده در قالب بسته حمایتی برای شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور و نیز شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) مجموعا ۵۰۰ میلیارد تومان است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد