خبر خبر

انجام موفق برنامه مميزي ISO9001:2015 در اداره اطلاعات هوانوردي
مديرکل کنترل ترافيک هوايي از انجام موفق مميزي خارجي سيستم مديريت کيفيت در اداره اطلاعات هوانوردي با وجود محدوديت هاي ناشي از بحران کرونا و تمديد گواهينامهISO 9001 ويرايش سال ۲۰۱۵ ميلادي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مسعود نيکبخت ضمن اعلام اين خبر، از انجام موفق مميزي به عنوان يک دستاورد در اداره کل کنترل ترافيک هوايي ياد کرد و گفت: با تمديد گواهينامه تلاش کارکنان اداره اطلاعات هوانوردي (AIM) در سايه اهداف عالي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي کشور به بار نشست.

وي در خصوص انجام مميزي گفت: اين اقدام در راستاي الزامات حاکميتي ملي و بين المللي و استانداردهاي سازمان هواپيمايي جهاني با همت کارکنان AIM صورت گرفته است. به گفته نيکبخت؛ گواهينامه ISO 9001 ويرايش سال 2015 ميلادي در اداره اطلاعات هوانوردي از سوي نمايندگي شرکت MITC Group تمديد شده است.

مديرکل کنترل ترافيک هوايي خاطرنشان کرد: اداره اطلاعات هوانوردي به دليل عملکرد مطلوب در راستاي مأموريت محوله با تحقق اهداف کيفيتي منطبق با سيستم مديريت کيفيتISO9001 از سال 2005 ميلادي به عنوان نخستين کشور در حوزه خاورميانه موفق به دريافت گواهينامه ISO 9001 شده است.

-------------------------------------
نظرات
کارکنان() :
از تلاشهاي مهندس نيک بخت براي حفظ اعتبار و آبروي کشور در سطح بين الملل متشکريم.
اميدواريم براي آموزش خارج از کشورجهت همکاران مراقبت و افزايش کيفيت خدمات و زحمات با علم و تخصص روز دنيا هم ايشان تلاش مضاعفي داشته باشند و اميدواريم عوامل ذيربط با ايشان نسبت به ارتقاء کيفيت آموزش همکاران مراقبت پرواز مساعدت نمايند.

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد