خبر خبر

با حفظ فاصله گذاري اجتماعي و رعايت پروتکل هاي بهداشتي آماده پذيرش مسافران هستيم
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از آمادگي فرودگاه اهواز از پذيرش مسافران با رعايت فاصله گذاري فيزيکي در محل هاي تعيين شده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان؛ سید مهدی رزاز مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت: با توجه به محدویت ساعت پروازها در فرودگاه اهواز به علت انجام عملیات کابل کشی سیستم روشنایی باند ، همچنان فرودگاه اهواز آمادگی پذیرش مسافر با رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی را را دارد.

وی افزود: فرودگاه اهواز ضمن رعایت پروتکل های ابلاغی اقدام به نصب پرچسب های تعیین فاصله گذاری فیزیکی در مبادی ورودی و خروجی و نیز محل ایستایی مسافران در مقابل کانترهای دریافت کارت پرواز و تشخیص هویت کرده است .

رزاز به دیگر اقدامات انجام شده در خصوص فاصله گذاری اجتماعی اشاره کرد و گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا جهت حفظ فاصله فیزیکی مسافران با یکدیگر فواصل بین صندلی بیشتر و عملیات ضدعفونی نیز به صورت مستمر انجام می شود.

وی همچنین تصریح کرد: چک مسافرین توسط دستگاه های تب سنج دیجیتال و حرارتی در ورودی و خروجی ترمینال ها صورت می گیرد و شرکت های ارایه دهنده خدمات (هندلینگ) نیز عملیات گندزدایی هواپیما و تجهیزات را به صورت مداوم انجام می دهند.

گفتنی است؛ فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز دروازه استان خوزستان محسوب می شود که نقش بسزایی در امر جابجایی مسافر دارد.

 

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط