خبر خبر

پروازهاي فرودگاه اهواز با رعايت نکات بهداشتي برقرار است/ با جديت پيگير اتمام ترمينال خارجي هستيم
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از فعاليت فرودگاه اهواز با رعايت نکات بهداشتي و ضدعفوني مستمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي خوزستان؛ سيد مهدي رزار مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان ضمن تبريک سال نو گفت: از زمان شيوع ويروس کرونا در کشور اقداماتي براساس پروتکل هاي ابلاغي صورت گرفته و اميدواريم هر چه زودتر با رعايت افراد جامعه از شر اين ويروس منحوس رهايي يابيم.

وي افزود؛ ضدعفوني و گندزدايي از اماکن، تجهيزات ترمينالي، ناوگان هوايي، غربالگري و تب سنجي به صورت ديجيتال و توسط دوربين هاي حرارتي از کليه کارکنان فرودگاه و مسافران ورودي و خروجي، تجهيزات هندلينگ، ناوگان تاکسي راني، شرکت هاي هواپيمايي و تمامي مسافران ورودي و خروجي ترمينال داخلي به طور مستمر در حال انجام است.

رزاز ادامه داد: تهيه و توزيع ماسک، دستکش يکبار مصرف، محلول ضدعفوني کننده و آموزش کارکنان شاغل از ديگر اقدامات انجام شده در فرودگاه اهواز است.

مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان به آمادگي و عملياتي بودن فرودگاه به صورت شبانه روزي اشاره کرد و گفت: در طول سال فرودگاه اهواز به صورت شبانه روزي آمادگي پذيرش پروازها را دارد و در اين ايام نيز خدمات و فعاليت ها دو چندان خواهد شد تا بتوانيم سهم بسزايي در جهت رفاه، آرامش و ايجاد خاطره اي به ياد ماندني براي مسافراني که سال جديد خود را با ورود يا خروج از فرودگاه آغاز مي کنند، ايفا کنيم.

وي در ادامه به اقدامات انجام شده در مدت يک ماه و اندي از دوران تصدي اش در فرودگاه اهواز اشاره کرد و گفت: نصب تابلو بلوار ورودي و قسمت رمپ پروازي با نام سردار دل ها سپهبد قاسم سليماني، تسريع در اتمام پروژه و محوطه سازي ترمينال خارجي جديد، ساخت نمازخانه، نور پردازي نماي ترمينال داخلي، برپايي سفره هفت سين، گل آرايي، تعويض صندلي انتظار و راحتي مسافران، فضاسازي با المان هاي شهري و استاني، تعويض کانترهاي تشخيص هويت، اورهال سيستم هاي تهويه مطبوع، راه اندازي سيستم روشنايي تابلوهاي راهنماي مسافر و بررسي ديگر نواقص و کمبودها که انشااله به زودي در انجام در دستور کار قرار خواهد گرفت، از اقدامات انجام شده است.

وي يادآور شد بنا به تاکيد و دستور مديرعامل محترم شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در حال حاضر با جديت هرچه تمام پيگير اتمام پروژه ترمينال جديد خارجي هستيم که انشااله پس از اتمام، عمليات بهسازي ترمينال داخلي را آغاز مي نماييم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط