خبر خبر

پيام تبريک مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز بزرگداشت مقام شهدا
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن روز بزرگداشت مقام شهدا را به خانواده شهدا و ايثارگران صنعت حمل و نقل هوايي و فرودگاهي تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: «22 اسفند هر سال به عنوان روز تجلیل از مقام والای شهدا فرصتی برای ادای احترام به مردان و زنان این سرزمین است که در طول تاریخ پرحماسه ایران عزیز برای پاسداری از سرزمین، ناموس و آیین ارزشمندمان، جان، این عزیزترین دارایی زندگی مادی را در راه حق و حقانیت اهدا کرده اند. در این روز ملت سلحشور ایران با حضور بر سر مزار معطر شهیدان با آرمان پاک آنها تجدید میثاق می کنند.»

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزوده است: « شهدا که زندگی ابدی دارند، نقشه راه امروز و آیندگان برای رسیدن به سرمنزل مقصود که همان فناء فی الله بوده و خواهند بود. این روز را فرصتی برای قدردانی از مقام والای شهیدان و خانواده های ایثارگر آنان بویژه شهدا و خانواده ایثارگر شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و شهدای صنعت حمل و نقل هوایی و فرودگاهی می دانم و از خداوند متعال برای خانواده این عزیزان سلامتی و اجر و برای شهدای گرانقدر علو درجات مسالت می نمایم.»

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط