خبر خبر

تاکيد مدير فرودگاه اهواز بر تسريع در اتمام پروژه ترمينال خارجي
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان بر تسريع در تکميل ترمينال جديد خارجي در نيمه ابتدايي سال آينده تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ سید مهدی رزاز مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان در جلسه ای که با عوامل مربوط به ترمینال جدید برگزار شد گفت : با توجه به تاکید مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و مدیر عامل محترم شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بر اتمام و بهره برداری از ترمینال جدید خارجی در نیمه نخست سال 99 از عوامل دخیل در این پروژه خواست همگی تلاش و همت خود را به کار گیرند تا هر چه زودتر ترمینال خارجی جدید به بهره برداری برسد.

وی افزود : در حال حاضر به دنبال آغاز فاز اول ترمینال که شامل ؛ ایجاد زیرساخت و رساندن فیبرنوری،جانمایی محل دفاتر شرکت ها و نهاد های مستقر در فرودگاه،نصب و راه اندازی پله برقی،آسانسور و ... هستیم.

رزاز به جابجایی دیوار سوختگیری که یکی از اصلی ترین موانع در پروژه محوطه سازی ترمینال جدید است اشاره کرد و گفت:با هماهنگی استاندار محترم خوزستان در چند روز آینده جابجایی دیوار سوختگیری صورت خواهد گرفت.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان در این جلسه تاکید کرد ؛ طی برنامه زمان بندی شده ، پیمانکار و عوامل مربوطه باید به صورت روزانه درصد پیشرفت کار را گزارش داده و زمان از دست رفته هرچه سریعتر جبران گردد.

رزاز نیز به وضعیت ترمینال داخلی فعلی اشاره کرد و ادامه داد : پس از اتمام پروژه ترمینال خارجی جدید نیز نسبت به بهسازی کامل ترمینال داخلی فعلی اقدام خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم ترمینالی با خدمات و امکانات رفاهی مناسب در خور و شأن مردم خوزستان بسازیم.

گفتنی است ؛ ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز با مساحتی بالغ بر 6700 متر مربع است که مرحله تجهیز این ترمینال بزودی آغاز می شود.

 

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط