خبر خبر

جلسه کميته تسهيلات سفرهاي نوروزي در فرودگاه اهواز برگزار شد
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان از برگزاري جلسه کميته تسهيلات سفرهاي نوروزي در فرودگاه اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ سید مهدی رزاز مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و آغاز سال جدید و نیز شروع سفرهای نوروزی ، ادارات نهادها و شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه هر کدام به نوبه خود به وظیفه ذاتی خود به نحو احسن عمل کنند.

وی افزود : انتظار می رود مانند سال های گذشته روسای شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه از هفته ابتدایی سال جدید در محل کار خود حضور داشته باشند و در صورت عدم حضور جایگزین خود را جهت پاسخگویی به مسافرین ، معرفی کنند.

وی تاکید کرد: در زمان تاخیر یا ابطال پرواز نسبت به جایگزینی پرواز باطل شده اقدام و یا درغیر این صورت با هماهنگی شرکت های هواپیمایی دیگر مسافرین جا مانده را جابه جا نمایند.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان نیز به وضعیت تاکسیرانی فرودگاه اشاره کرد گفت: تاکسیرانی باید نسبت به نوسازی و ساماندهی خودروها و خدمات اهمیت بیشتری قائل شود و با رعایت ادب و احترام با مسافرین برخورد نمایند زیرا که رانندگان تاکسی نمایندگان شهر و استان ما هستند.

رزاز در خصوص شیوع ویروس کرونا و تمهیدات صورت گرفته تشریح کرد: متاسفانه با شیوع ویروس کرونا در کشور و دیگر کشورهای جهان حجم تردد در فرودگاه ها کمتر شده و امیدوار هستیم هرچه زودتر این بحران از کشور خارج شود و ما نیز وظیفه داریم نسبت به ایجاد فضای بهداشتی و ایمن جهت حضور مسافرین با کمک یکدیگر اقدام کنیم.

وی به ارایه محصولات غدایی توسط غرفه داران نیز اشاره کرد و افزود: بنا به دستور وزیر بهداشت و مدیر عامل محترم شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، در تمامی فروشگاه ها و غرفه های سطح کشور و فرودگاه ها ممنوعیت فروش مواد غذایی بدون بسته بندی مناسب یا فله ای اعلام گردیده و غرفه داران نیز موظف به رعایت دستورالعمل ها می باشند.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان از آمادگی کلیه واحدها در ایام نوروز خبر داد و گفت : واحدهای عملیات هوانوردی و عملیات فرودگاهی به صورت 24 ساعته در ایام نوروز آماده سرویس دهی به  پروازها و مسافرین گرامی می باشند .

گفتنی است؛ در این جلسه معاونین ، روسای ادارت ، روسا و نمایندگان شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه، نماینده غرفه داران ، نماینده تاکسیرانی و ... نیز حضور داشتند .

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط