خبر خبر

بهره برداري ترمينال جديد خارجي فرودگاه اهواز در ايام حج تمتع 99
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به اتمام و بهره برداري ترمينال جديد خارجي در ايام حج تمتع 99 تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي خوزستان؛ مصطفی صفايي ضمن تبريک انتصاب سيد مهدي رزاز مديرکل جديد فرودگاه هاي استان خوزستان گفت: استان خوزستان استاني است که خدمت در آن داراي اجر معنويست و همه بايد تلاش کنيم به اين استان خدمت کنیم.

وي افزود: با توجه به اينکه مدت زمان زيادي از ساخت پروژه ترمينال جديد خارجي مي گذرد اما هنوز کمبودها و نواقصي دارد که بايد هرچه سريعتر توسط پيمانکار مربوطه برطرف و اين ترمينال تا برگزاري حج تمتع 99 آماده بهره برداري شود.
صفايي ادامه داد؛ معارضيني که باعث کندي در انجام روند ساخت مسيرهاي دسترسي به ترمينال شده اند تا 10 روز آينده بايد تعيين تکليف شود و نتيجه آن اعلام شود.
وي به تسريع در عمليات محوطه سازي ترمينال جديد نيز اشاره کرد و گفت: در يک زمان بندي مناسب و همزمان با عمليات رفع نواقص ترمينال بايد فعاليت محوطه سازي به صورت همزمان انجام شود
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها به نواقص موجود در ترمينال جديد اشاره کرد و افزود؛ بايد تغييرات و اصلاحاتي در معماري داخلي پارتيشن ها، سيستم هاي گرمايشي، سرمايشي، سرويس هاي بهداشتي و پانل سقفي و ... صورت گيرد.
صفايي در مورد ساخت فرودگاه جديد اهواز نيز اظهار اميدواري کرد: پس از بهره برداري از پروژه هاي فرودگاه فعلي اهواز به سمت ساخت فرودگاه جديد اهواز برويم
گفتني است؛ در اين بازديد وفايي مديرکل تسهيلات و تجهيزات فرودگاهي، زحمتکشان مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها، گليج مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل، صفايي معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را همراهي مي کردند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط