خبر خبر

سالن اجتماعات شرکت فرودگاه ها به نام سپهبد شهيد قاسم سليماني مزين شد
با هدف گراميداشت دلاوري ها و رشادت هاي سردار دل ها، سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني و به پيشنهاد روابط عمومي و موافقت رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها، نام اين مرد بزرگ زينت بخش سالن اجتماعات ساختمان مرکزي اين شرکت شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مراسم نامگذاری سالن اجتماعات شرکت به سپهبد شهید قاسم سلیمانی که امروز (28بهمن) به مناسبت اربعین شهادت دلاور مرد کارزار با دشمنان اسلام و آزادگی برگزار شد، سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان و جمعی از مدیران شرکت حضور داشتند.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در این مراسم ضمن قدردانی از حضور سردار گل پرست یکی از همرزمان شهید سلیمانی گفت: همزمان با ورود پیکر این شهید بزرگوار به میهن اسلامی، نام فرودگاه اهواز علی رغم اینکه بسیاری از فرودگاه های بزرگ کشور خواستار نامگذاری فرودگاه استان خود به نام این شهید بودند، به نام فرودگاه سپهبد شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

وی عنوان کرد: به مناسبت چهلمین روز شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی، سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه ها به نام آن شهید مزین شد و امیدواریم ایثارگری ها و خدمات ایشان الگویی برای جامعه و ما ادامه دهنده راه ایشان باشیم.

در ادامه مراسم سردار گل پرست ضمن قدردانی از رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به منظور نامگذاری فضای شرکت فرودگاه ها به نام شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: با توجه به حضور بنده در هواپیمای حامل پیکر شهید قاسم سلیمانی به کشور، اولین پیام تسلیت توسط شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران طی تماسی که با خلبان هواپیما گرفته شده بود در فضای کشور انعکاس یافت.

سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه ها که امروزبه نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین شده، دارای ظرفیت 210نفر و محل برگزاری برنامه ها و همایش های متنوع فرهنگی و تخصصی شرکت در حوزه های مختلف است.

سپهبد قاسم سلیمانی صبحگاه جمعه 13 دی ماه در حمله هلی کوپتری آمریکایی ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. این شهید بزرگ در طول جنگ تحمیلی و پس از آن تا سال 1376 فرمانده لشکر 41 ثارالله کرمان بود. سپس از سال 1376 تا زمان شهادت به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد