خبر خبر

ديدار مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان با نماينده ولي فقيه و امام جمعه اهواز
مدير کل جديد فرودگاه هاي استان خوزستان به ديدار نماينده ولي فقيه و امام جمعه اهواز رفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ سید مهدی رزاز مدیر کل جدید فرودگاه های استان خوزستان به همراه معاونین جهت آشنایی و ارایه برنامه های خود به دیدار نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز رفت .

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز در این دیدار گفت : انتظار می رود مدیریت جدید فرودگاه هر چه سریعتر نسبت به رفع کمبودها و نواقص موجود اقدام نموده تا موجبات رضایتمندی مسافرین فراهم شود.

وی به ترمینال جدید خارجی اشاره کرد و افزود ؛ با توجه به مشکلات مسافرین خارجی و مشایعت کنندگان آنها در طول فصول مختلف سال ، انتظار می رود با قید فوریت نسبت به اتمام و راه اندازی ترمینال جدید اقدام شود.

رزاز در این دیدار ضمن قدردانی از تذکرات و پیشنهادات سازنده نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز، گفت : مجموعه اداره کل فرودگاه های استان خوزستان تمام تلاش خود را در جهت بهبود وضعیت ترمینال ها، محاوط و نحوه خدمت رسانی به مسافرین و رفع نواقص و راه اندازی ترمینال خارجی جدید خواهد کرد و این مجموعه در حال آمادگی جهت استقبال از مسافرین نوروزی است .

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان به تغییر نام فرودگاه اهواز اشاره کرد و گفت : نام فرودگاه اهواز مزین به نام سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شده است و باید تلاش کنیم فرودگاهی زیبنده با نام این سردار بزرگ داشته باشیم و امیدواریم این مهم با تلاش همکاران هرچه زودتر محقق گردد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط