خبر خبر

اسلامي خبر داد:
حمايت وزارت راه و شهرسازي از دانش بومي در ساخت تجهيزات فرودگاهي
وزير راه و شهرسازي در مراسم تحويل خودروهاي آتش نشاني فرودگاهي ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از حمايت وزارت راه و شهرسازي از توليدات داخلي در حوزه هاي مختلف فرودگاهي، هوايي، ريلي، جاده اي و دريايي خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، محمد اسلامی در این مراسم که امروز (19 بهمن) در ایران خودرو دیزل برگزار شد، عنوان کرد: برندسازی از ضرورت های توسعه اقتصادی و برند به معنای اعتماد و مشتریان تکرار شونده است. برای برندسازی نیازمند نگاهی متفاوت هستیم، نباید تنها به درآمد بیاندیشیم بلکه باید به دنبال شکوفایی اقتصادی باشیم.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر ضرورت افزایش تلاش موسسات بزرگ اقتصادی برای دریافت سهم بیشتر ایران از بازار جهانی، گفت: فلسفه انقلاب اسلامی ایران نه گفتن به سلطه استکبار است و ما با نه گفتن به سلطه پذیری مسیر عزت و سربلندی را انتخاب کرده ایم و هزینه سنگینی را نیز داده ایم چون می خواهیم ملت ایران دارای عزت و احترام باشند.

وی با تاکید بر حرکت مثبت ایران خودرو به سمت استفاده از توان داخلی و دانش بنیانی افزود: صنعت دانش بنیان، پیشرو، مشتری فرما و دارای تولیدهای متنوع بر اساس طراحی و خلق فناوری است و وزارت راه و شهرسازی از تفکر و تولید داخلی حمایت می کند.

اسلامی با بیان اینکه دستیابی به پیشرفت با استفاده از توانمندی داخلی ممکن می شود، عنوان کرد: ما به التفاوت ارزش افزوده تجهیزات ویژه داخلی به دلیل دانش فنی است و سهم مزد و طراحی در ماشین ها در یک دامنه هستند.

وی اظهار امیدواری کرد که از تجهیزات و خودروهای داخلی در شقوق مختلف حمل و نقلی هوایی و فرودگاهی، ریلی، دریایی و جاده ای به شکلی که در توسعه ایمنی و حمل و نقل موثر باشد، استفاده شود و بتوانیم شرایط رفاه و آرامش هرچه بیشتر مسافران را در سفرها فراهم کنیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط