خبر خبر

در هم انديشي معاونان توسعه مديريت و منابع انساني وزارت راه و شهرسازي عنوان شد
ضرورت استفاده از خرد جمعي براي تحقق اهداف کلان وزارت راه و شهرسازي/ تاکيد اميرمکري بر توانمندسازي نيروي انساني
سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع انساني وزارت راه و شهرسازي در هم انديشي معاونان سازمان ها و شرکت هاي تابع اين وزارتخانه بر ضرورت استفاده هرچه بيشتر از همفکري و خرد جمعي براي برطرف کردن مشکلات و موانع متنوع و پرهيز از برنامه هاي جزيره اي تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، سيد عيسي حسيني در اين هم انديشي که امروز (15 بهمن) به ميزباني شرکت برگزار شد، با گراميداشت ايام الله دهه فجر، انقلاب اسلامي را نتيجه تنازع بين دو نظام فکري، از يک طرف نظام فکري مبتني بر تئوري و گفتمان ليبرال دموکراسي غربي با پيشينه حداکثر 300 يا 400 ساله و از سمت ديگر نظام فکري متاثر از فقه شيعي با پيشينه 1400 سال بر مبناي انديشه هاي امام خميني (ره) عنوان کرد.

سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع انساني وزارت راه و شهرسازي افزود: مسير انقلاب اسلامي در 41 سال اخير با هدايت هاي امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي با صلابت تمام بدون انحراف ادامه يافته تا به صاحب اصلي خود يعني امام عصر(عج) برسد.

وي هدف از برگزاري هم انديشي معاونان توسعه مديريت و منابع انساني وزارت راه و شهرسازي را استفاده از خرد جمعي براي انجام حرفه اي تر کارها و غلبه بر مشکلات و موانع متعدد عنوان کرد و گفت: متاسفانه با وجود پيوستگي اهداف، برنامه ها و اهداف و نيز انتظام و يکپارچگي در اسناد بالادستي، برنامه هاي ابلاغي و توسعه اي، اجراي امور و کارها به شکل جزيره اي و بر مبناي سليقه هاست که اين امر مانع توفيق کامل در انجام وظايف و تحقق برنامه ها شده است.

وي همچنين با اشاره به شکل گيري شوراي راهبردي وزارت راه و شهرسازي به رياست وزير از معاونان توسعه مديريت و منابع انساني خواست که در جريان تصميم هاي اتخاذ شده در اين شورا قرار گيرند و امور را بر اساس آن تصميم ها پيش ببرند.

لزوم استفاده حداکثري از ظرفيت هاي قانوني براي تحقق اهداف سازماني

همچنين در اين هم انديشي، سياوش اميرمکري، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سخناني يکي از مهمترين دستاوردهاي چنين نشست هايي را اشتراک گذاري و استفاده از تجربه هاي معاونان توسعه مديريت و منابع انساني سازمان ها و شرکت هاي تابع وزارت راه و شهرسازي براي استفاده حداکثري از ظرفيت هاي قانوني و هماهنگي براي تحقق اهداف سازماني عنوان کرد.

اميرمکري با بيان اينکه وظيفه اصلي معاونت توسعه مديريت و منابع انساني سازمان ها و شرکت ها ايجاد بستر مناسب و پشتيباني براي انجام وظايف تخصصي است، تاکيد کرد: شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران داراي دو وظيفه تخصصي اصلي يکي اداره امور فرودگاه ها و ديگري ارايه خدمات هوانوردي است که معاونت توسعه مديريت و منابع انساني شرکت تسهيل گر و پشتيباني کننده تحقق اين وظايف محسوب مي شود.

وي با تاکيد بر ضرورت توجه به سرمايه انساني و حفظ و ارتقاي ارزش اين سرمايه اصلي، گفت: معاونت توسعه مديريت و منابع انساني مي تواند با توانمندسازي نيروي انساني و ايجاد انگيزه هرچه بيشتر در نيروهاي متخصص، در مسير دست يابي به اهداف توفيق يابند.
گفتني است؛ اين هم انديشي با حضور معاونان توسعه مديريت و منابع انساني شرکت هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي به ميزباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران صبح امروز برگزار شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط