خبر خبر

گراميداشت سالروز ورود حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي
به مناسبت گراميداشت سالروز ورود امام خميني (ره) به ميهن اسلامي مراسمي با حضور کارکنان فرودگاه در مسجد معراج برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ همزمان با دیگر شهرهای کشورمان مراسم گرامیداشتی به مناسبت سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) با حضور مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان ، نماینده ولی فقیه در سپاه حفاظت هواپیمایی استان ، فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی استان ، مدیر کل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (شعبه اهواز) کارکنان بخش های مختلف فرودگاه ، روسا و نمایندگان شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه و غیره برگزار شد.

در این مراسم حجت السلام شوشتری نسب نماینده ولی فقیه در سپاه حفاظت هواپیمایی استان خوزستان به سخنرانی در باب چگونگی بوجود آمدن انقلاب با رهبری امام خمینی (ره) و به نیز رشادت ها و دلاور مردی های سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی پرداخت .

در ادامه مراسم نیز در ساعت 9:33 لحظه ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی با پخش سرود جمهوری اسلامی و سرودهای انقلابی این روز تاریخ ساز را گرامیداشتند.

موتورسواران جوان با در دست داشتن پرچم مقدس ایران اسلامی برای ادای احترام به مقام شامخ شهدای دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی حرکت خود را از فرودگاه اهواز به سمت گلزار شهدای اهواز در یک کاروان زیبا آغاز کردند.

گفتنی است ؛ درپایان مراسم نیز محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان همراه با دیگر مسئولان ادارات و نهادهای دولتی استان خوزستان به دیدار نماینده ولی فقیه و امام جمعه در استان خوزستان رفتند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط