خبر خبر

پيام تبريک مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به مناسبت آغاز دهه فجر
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن دهه مبارک فجر را به عموم ملت بزرگوار ايران، فعالان صنعت هوايي و هوانوردي تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شر کت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ در متن پیام تبریک سیاوش امیرمکری آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران دریچه ای روشن برای تحقق اهداف و آرمانهای ملت بزرگ ایران و به واقعیت پیوستن آرزوی تمامی آزاد اندیشان دنیا بود و دهه فجر انقلاب اسلامی، یادآور جانفشانی های ملت قهرمان ایران با رهبری داهیانه امام امت است.

دهه فجر، میلاد نوین امتی است که در تاریخ بشری، یکی از شورانگیزترین، عمیق ترین و زیباترین تحولات حماسه آفرین را بر مبنای «ایمان» و بر محور رهبری آفریدند.

در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامي، افتخار داریم تا  با اعتماد بر ياري خداوند متعال و با تكيه بر دانش و تعهد فرزندان سخت كوش خويش در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، به سوي آينده‌اي گام برداریم كه استواري خود را در تحقق منويّات مقام معظم رهبری و تدابیر دولت تدبیر و امید دانسته و می دانیم.

اینک فرارسيدن دهه مبارك فجر را به نمایندگی از سوی خانواده ی بزرگ شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، به عموم ملت بزرگوار ايران، فعالان صنعت هوایی و هوانوردی، تبريك و تهنيت گفته و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روز افزون همه ی همکاران محترم را در راه خدمتگزاری به مردم شریف و غیور ایران اسلامی خواستارم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد