خبر خبر

وزير راه و شهرسازي در مراسم 12 بهمن در فرودگاه بين المللي مهرآباد:
با بالابردن عيار خدمات، رضايت مردم را بيشتر کنيم
وزير راه و شهرسازي در مراسم چهل و يکمين سالگرد بازگشت امام خميني(ره) به ميهن اسلامي با اشاره به اينکه ايران از نادرترين کشورهاي داراي حق راي و عزتمند است، تاکيد کرد که اين دستاورد، رهاورد و نتيجه رهنمودهاي امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، محمد اسلامی در این مراسم خلاقانه که امروز(12 بهمن) با حضور مسافران و در جریان فرایند پروازهای ترمینال یک برگزار شد، با اشاره به عبارت قرآنی «جاء الحق و زهق الباطل» تصریح کرد: وعده خداوند همواره تحقق یافته و محقق می شود. ایمان به نصرت الهی و تلاش و کوشش فی سبیل الله هیچ وقت تعطیل شدنی نیست. باطل نیز باطل است و از شکست های متوالی خود عبرت نگرفته و نقشه های خود را برای مقابله با جبهه حق نوسازی می کند.

وزیر راه و شهرسازی با گرامیداشت یاد امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی گفت: خداوند را شاکریم که در عصر انقلاب اسلامی قرار داریم و نقشه های گوناگون و مکرهای استکبار جهانی را لمس کرده ایم، ملت ایران هزینه های زیادی را پرداخت کرده ولی تحقق استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی دستاوردی گرانقدر است. ایران از نادرترین کشورهای دارای استقلال رای و نیز سلطه ناپذیر است که این دستاورد نتیجه باور ملت ایران در نتیجه هدایت امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه ملت ایران با پشتوانه هدایت امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی قله های عزت را یکی پس از دیگری فتح کرده است، عنوان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تحریم های استکبار جهانی علیه ایران آغاز شد و اگر امروز کشوری مقاوم و قدرتمند و دارای ظرفیت های متنوع هستیم و آسیب پذیر نیستیم ناشی از پیگیری شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی است.

اسلامی با اشاره به شکست طرح خاورمیانه بزرگ گفت: آمریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی انتقام شکست طرح خاورمیانه بزرگ را گرفت و این شهادت باعث شد که مردم اعتقاد راسخ خود را به شعائر انقلاب اسلامی به نمایش بگذارند.

وزیر راه و شهرسازی افزود: روز گذشته شاهد خروش ملت های مسلمان علیه جدیدترین توطئه استکبار یعنی معامله بزرگ قرن شدیم. منشا چنین خروش های مردمی از سال 42 با قیام امام خمینی(ره) است و نشان می دهد که شعور سیاسی و انقلابی ملت ایران بالاتر است.

وی تصریح کرد: رمز و راز پیروزی ملت ایران، کلمه الله و وحدت کلمه است که امام(ره) بر آن تاکید ویژه داشتند. استعانت از یاری الهی ما را پیروزتر می کند و امیدوارم بتوانیم با بالابردن عیار خدمات، رضایت مردم را بیشتر کنیم.

وزیر راه و شهرسازی همچنین از مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به دلیل برگزاری متفاوت، مردمی و خلاقانه این مراسم با حضور مردم و نیز اختصاص هزینه های مراسم دهه فجر به مدرسه سازی در یک روستای سیل زده سیستان و بلوچستان قدردانی کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط