خبر خبر

باند جديد فرودگاه رامسر در دهه فجر افتتاح مي شود
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از مراحل نهايي عمليات اجرايي باند جديد فرودگاه رامسر، از بهره برداري اين باند در دهه فجر خبر داد.
به گزارش روابط عمومي فرودگاههاي مازندران، سياوش اميرمکري صبح امروز نهم بهمن ماه از آخرين وضعيت توسعه عوامل پروازي فرودگاه رامسر در راستاي بهره برداري از باند جديد اين فرودگاه بازديد کرد.
در اين بازديد که با همراهي معاون عمليات هوانوردي، مديرکل فرودگاه هاي استان مازندران، فرماندار رامسر، رئيس فرودگاه و پيمانکار پروژه صورت گرفت، مديرعامل شرکت فرودگاه ها اظهار اميدواري کرد؛ با اقدامات اصلاحي صورت گرفته در موعد مقرر(دهه فجر) باند جديد فرودگاه رامسر به بهره برداري برسد.
وي اظهار داشت: با بهره برداري از باند جديد، زمينه توسعه پروازها و برقراري پروازهاي متنوع در مسيرهاي مختلف فراهم شود و مردم عزيز و شريف استان مازندران و کشور بتوانند از فرودگاه و ظرفيت هاي حمل و نقل هوايي بيشتر بهره مند شوند.
گفتني است؛ در راستاي عملياتي شدن باند جديد، عبور کابل هاي برق از زير زمين در مسير جاده اصلي رامسر به تنکابن، رفع برخي از موانع از جمله ساختمان آموزشکده فني حرفه اي ملاصدرا از اقدامات بزرگ در راستاي به سرانجام رساندن اين پروژه است.
يادآور مي شود؛ فرودگاه رامسر در زمره قديمي ترين فرودگاه هاي شمال ايران است که طرح توسعه و احداث باند جديد و بهره برداري از آن مي‌تواند موجب رونق صنعت گردشگري و حتي صادرات گل و گياه افزايش ورودي گردشگران داخلي و خارجي به رامسر باشد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد