خبر خبر

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص):
ابهت و اقتدار آمريکايي ها در منطقه از بين رفته است/ سردار سليماني يک الگو، اسطوره و مکتب است
مراسم بزرگداشت شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني با حضور رئيس سازمان هواپيمايي کشوري، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، مديران عامل شرکت هاي هواپيمايي، فرماندهان پليس و سپاه حفاظت فرودگاه ها وکارکنان کليه ارگان هاي مستقر، در مسجد قدس فرودگاه بين المللي مهرآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) در مراسم بزرگداشت سردار قاسم سلیمانی با بیان اینکه شرایط منطقه برای آمریکایی ها بسیار سخت و نا امن شده است، عنوان کرد: روزی که آمریکایی ها آمده و ادعا کردند امنیت منطقه را برقرار خواهیم کرد، بی کفایتی و بی تدبیری آنان در منطقه موجب شد تا شرایط برای وجود آنها سخت بگذرد و رسوایی بزرگی را برای آنها به وجود آورد.

وی گفت: با سرنگونی یکی از هواپیماهای فوق مدرن و بدون سرنشین آنها توسط فرزندان غیور کشور زمانی که وارد فضای کشور شده بود، رسوایی دیگری برای آمریکایی ها در منطقه رقم خورد به طوری که آنان مدعی بودند هواپیما متعلق به ما نبوده و این در حالی بود که با یافتن قطعاتی از هواپیما، مشخص شد هواپیما متعلق به آنها بوده است.

سردار یزدی اظهار داشت: ابهت و اقتدار آمریکایی ها در منطقه از بین رفته است و با محاسبات غلط خود و تحلیل های پیش پا افتاده باعث شده اند کشورهای دنیا آنها را محکوم کنند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) بیان داشت: مردم کشور بزرگمردی را از دست داده اند که یک افتخار بزرگ برای ۴۰ سال گذشته ما بوده که همیشه در جبهه های حق علیه باطل در خط مقدم حضور داشته است.

وی خاطر نشان کرد: سردار سلیمانی یک الگو، اسطوره و مکتب بوده و مردم آزاده به دنبال پیمودن راه شهید سلیمانی هستند و خواهند بود.

در این مراسم که صبح امروز از سوی صنعت هوانوردی و به منظور گرامیدشت و تجلیل از مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزم دیرینه اش ابومهدی مهندس و یاران همراهش برگزار شد، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری بیانیه یی خطاب به محضر رهبر معظم انقلاب قرائت کرد و در ادامه حاضران به سوگواری پرداختند.

مردی از مردان سرزمین مقدس جمهوری اسلامی به لقاءالله پیوست و از میان ما جدا شد که سال ها از وی درس جهاد و عزت و شکوه ایرانی را آموختیم... آری او از میان ما رفت تا اسلام همچنان زنده و پابرجا بماند و حق هیچ فرد مظلومی روی این کره خاکی پایمال نگردد و اسلام همیشه به مثابه قبل سرافراز و جاویدان بماند...

 یادت گرامی ای بزرگمرد...

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد