خبر خبر

ارايه سند راهبردي هسته گزينش شرکت فرودگاه ها/ تاکيد اميرمکري بر اصلاح فرايندهاي کاري گزينش
سرپرست هسته گزينش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از ارايه سند راهبردي تدوين شده توسط اين واحد به مديرعامل و اعضاي هيات مديره شرکت خبر داد.

حشمت اله قربانی در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اینکه 15 دی سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل گزینش است، عنوان کرد: به دنبال صدور این فرمان مهم، مجلس شورای اسلامی قانون گزینش و آیین نامه اجرایی آن را تصویب و به دستگاه های اجرایی کشور ابلاغ کرد.

بر اساس آیین نامه اجرایی گزینش، تمام داوطلبان ورود به خدمت در دستگاه های اجرایی اعم از رسمی و غیر رسمی(پیمانی، قراردادی، روزمزد و عناوین مشابه) و مشمولان قانون کار باید مراحل گزینش را سپری و صلاحیت اعتقادی، سیاسی و اخلاقی را احراز کنند.

سرپرست هسته گزینش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: در 15 دی امسال سالروز تشکیل گزینش نیز، همکاران هسته گزینش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوائی ایران در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، به ارایه سند راهبردی هسته گزینش شرکت در سال های 98 و 99 پرداختند.

وی توضیح داد: این سند در پنج محور کلی شامل محور شایسته گزینی، اصلاح و تنظیم ساختار سازمانی و منابع انسانی هسته گزینش، بازنگری فرایندهای اجرایی، آموزش و فناوری اطلاعات و استراتژی اصلاح مدیریت اسناد است که در تدوین آن از چشم انداز و بیانیه ماموریت و اهداف شرکت با تاکید بر افزایش اثربخشی منابع انسانی و شناسایی نقاط ضعف و قوت و فرصت ها و تهدیدها و قوانین بالادستی استفاده شده است.

قربانی گفت: در این نشست، سیاوش امیرمکری، رییس محترم هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بر اجرای سند راهبردی ارائه شده و نیز توجه بر اصلاح فرایندهای کاری و تسریع در انجام امور گزینش با استفاده از فناوری روز تاکید کرد.

یادآور می شود؛ حشمت اله قربانی، سرپرست هسته گزینش در پیامی به مناسبت روز گزینش ضمن ادای احترام به مالک اشتر زمان، سردار شجاع و فداکار، سپهبد حاج قاسم سلیمانی عزیز که فاتح دروازه های حقیقت بودند، شهادت وی را تبریک و تسلیت گفت.

 در این پیام آمده است: "بی تردید تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون وجود سرمایه های انسانی مومن و معتقد و مسئولیت پذیر و کارآمد بوده و در هر مجموعه ای، نیروی انسانی بعنوان رکن اصلی تحول و پویایی، از اهمیت والایی برخوردار است.

از این روی 15 دی ماه سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل گزینش را فرصتی مغتنم یافته و ضمن یادآوری و گرامیداشت این روز ، راهنمائی و حمایت های مدیران ارشد شرکت بویژه ریاست محترم و مدیرعامل، اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران محترم و زحمات خالصانه و تلاش های بیدریغ همکاران ارجمند گزینش را ارج نهاده و سپاس می گویم.

امید است که تلاش های هسته گزینش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مسیر تعالی سجایای اخلاقی و ارتقای سلامت اداری شرکت، ثمر بخش واقع شود."

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط