خبر خبر

برنامه ريزي براي هوشمندسازي فرودگاه هاي کشور/ حضور تحسين آميز شرکت فرودگاه ها در نمايشگاه بين المللي
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در حاشيه افتتاح پنجمين نمايشگاه بين المللي فرودگاه، هواپيما، پرواز، صنايع و تجهيزات وابسته از برنامه ريزي براي هوشمندسازي و ارايه خدمات به مسافران فرودگاه ها در کمترين زمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ سياوش اميرمکري امروز (14 دي) در حاشيه پنجمين نمايشگاه بين المللي فرودگاه، هواپيما، پرواز، صنايع و تجهيزات وابسته با بيان اينکه شرکت براي تامين امکانات فرودگاهي و ناوبري موردنياز مسافران تلاش مي کند، عنوان کرد: يکي از برنامه هاي اصلي ما هوشمندسازي فرودگاه ها و ارايه بهترين خدمات در کوتاه ترين زمان به مسافران است.
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افزود: براي هوشمندسازي فرودگاه ها برنامه مشخصي را طراحي کرده ايم.
وي همچنين بر نقش فرودگاه ها در توسعه پايدار استان ها تاکيد کرد و گفت: در سال هاي اخير با توجه به تحريم ها، توانسته ايم از توان داخلي براي تامين زيرساخت هاي هوانوردي و فرودگاهي استفاده کنيم.
اميرمکري افزود: زيرساخت هاي فرودگاهي تکميل کننده زيرساخت هاي اقتصادي براي تحقق توسعه پايدار هستند و به تسريع سرمايه گذاري و خدمت رساني اقتصادي کمک مي کنند.
وي گفت: 53 فرودگاه زيرمجموعه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران داريم که زيرساخت هاي مطلوبي را براي توسعه استان ها فراهم مي کنند.
نمايشگاه، نمونه بارز پيشرفت صنعت فرودگاهي کشور است
همچنين بهمن حسين زاده، مديرعامل شرکت سهامی نمايشگاه هاي بين المللي ایران با قدرداني ويژه از حضور پررنگ شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پنجمين نمايشگاه بين المللي فرودگاه، هواپيما، پرواز، صنايع و تجهيزات وابسته گفت: بايد فضايي فراهم شود که شرکت هاي دانش بنيان بتوانند محصولات خود را عرضه کنند. اين نمايشگاه نمونه بارز پيشرفت صنعت فرودگاهي کشور است و فرصتي را فراهم کرده که توان جوانان ايراني در ساخت و تعمير محصولات فرودگاهي و ناوبري هوايي به نمايش گذاشته شود.
حسين زاده با ابراز خرسندي از کيفيت محصولات عرضه شده در اين نمايشگاه، شرکت هاي هواپيمايي را دعوت کرد که با حضور در نمايشگاه از نزديک با اين دستاوردها آشنا شوند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط