خبر خبر

آمادگي ‌فرودگاه‌هاي کشور براي پذيرش پروازهاي فوق‌العاده ويژه عزاداران شهيد سپهبد سليماني
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از آمادگي اين شرکت براي اتخاذ تدابير ويژه براي پذيرش پروازهاي فوق‌العاده ويژه هموطنان عزادار براي حضور در مراسم تشييع پيکر شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش امیرمکری در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ضمن تسلیت شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از آمادگی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برای جابه‌جایی به‌موقع عزاداران از فرودگاه‌های مختلف به تهران برای حضور در مراسم تشییع این شهید بزرگوار خبر داد.

وی ادامه داد: ‌در صورت بالابودن تقاضا آماده پذیرش پروازهای فوق‌العاده بر اساس نیاز شرکت‌های هواپیمایی هستیم. 

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: در صورت اعلام نیاز شرکت‌های هواپیمایی، فرودگاه‌ها آماده اتخاذ تمهیدات لازم برای خدمت رسانی به پروازهای فوق العاده هستند.

به گزارش فارس پرواز حامل پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی صبح امروز ساعت 04:30 در فرودگاه اهواز به زمین نشست.

پیکر شهید عزیز سردار سلیمانی ظهر امروز به مشهد مقدس منتقل و به طواف امام رضا(ع) برده می‌شود و پس از تشییع بعد از ظهر امروز به تهران آورده می‌شود.

صبح فردا پس از تشییع پیکر سردار سلیمانی در تهران، این پیکر مطهر به قم منتقل می‌شود و پس از تشییع، از طریق ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی(ره) راهی کرمان، زادگاه این شهید عزیز خواهد شد و روز سه‌شنبه در کرمان تشییع و خاکسپاری می‌شود.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط