خبر خبر

پيام تسليت مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سليماني
به مناسبت شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سليماني، مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان طي پيامي شهادت اين سردار بزرگ را تسليت گفتند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ در این پیام آمده است :

شهادت مظلومانه سپهبد سرافراز و پرافتخار اسلام و سربازان ولایت و یاور امت، حاج قاسم سلیمانی همراهان ایشان موجب تاسف و تالم عمیق ما شد.

حاج قاسم سلیمانی یار دیرینه و یادگار دوران دفاع مقدس بودند، که با اخلاصی کم نظیر و مجاهدت شجاعانه در جبهه‌های حق علیه باطل به دفاع از کیان این سرزمین الهی و امنیت مردم ایران پرداختند و پس از سال‌ها مبارزه و حضور در خط مقدم مبارزه با داعش و تروریست‌های منطقه، در پی حمله جنایتکارانه تروریسم دولتی امریکایی به یاران شهیدشان پیوستند.

شهادت سرافرازنه حاج قاسم سلیمانی به دست جنایتکاران متجاوز، هرچند این عزیز را به مقصد دیرینه اش که همان رسیدن به شهد شیرین شهادت بود رساند، اما خون پاک آن‌ها جان تازه‌ای به انسجام ملی و مقاومت اسلامی خواهند داد.

اینجانب ضمن محکومیت اقدام تروریستی و جنایتکارانه نیرو‌های آمریکایی در به شهادت رساندن سردار سرفراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از یارانش، این ضایعه بزرگ را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، نیرو‌های مسلح بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مردم عزیز وهمیشه در صحنه ایران و خانواده بزرگوار ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط