خبر خبر

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سليماني
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي شهادت مظلومانه سردار سرافراز سپاه اسلام، "سپهبد حاج قاسم سليماني" را به محضر حضرت ولي عصر (عج)، مقام معظم رهبري، همرزمان و خانواده معزّز ايشان، تبريک و تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ متن این پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهدا و الصديقين

رحمت خداوند بر اين مجاهدين عظيم الشان که شهادتشان پيروزي اسلام را بيمه مي کند.(امام خميني"ره")

شهداء با حماسه هاي جاودان شان تاريخ را مبهوت هنرنمايي خويش مي سازند و براي اسلام و ايران عزيز، غرور و بالندگي را به ارمغان مي آورند.

پس حق بزرگ شهيدان بر گردن ملت ما، بسي عظيم است و عزت و امنيت امروز کشور، مرهون مجاهدت و جانفشاني شهيداني است که با بذل جان خود در راه دفاع از اسلام و حراست از مرزهاي کشور، در هر نقطه اي از اين جهان، به عالي­ترين مقام و درجه نزد خداي خود دست يافته و به برکت خون آنان است که امروز، ايران اسلامي در عرصه­ هاي مختلف علمي، بر قله هاي رفيع افتخار ايستاده است.

شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران شهادت مظلومانه سردار سرافراز سپاه اسلام، "سپهبد حاج قاسم سليماني" را به محضر حضرت ولي عصر (عج)، مقام معظم رهبري، همرزمان و خانواده معزّز ايشان، صميمانه تبريک و تسليت عرض نموده و از خداوند قادر متعال، عُلوّ درجات براي آن شهيد عزيز و صبر و شکيبايي براي بازماندگان را مسئلت دارد.

سياوش اميرمکري
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد