خبر خبر

وزير راه و شهرسازي در گفت و گو با خبرنگار شرکت فرودگاه ها:
اردبيل مي تواند هاب هوايي باشد/ طراحي زيبا و کيفيت احداث ترمينال فرودگاه اردبيل ستودني است
وزير راه و شهرسازي در حاشيه افتتاح پروژه هاي فرودگاه اردبيل تاکيد کرد که استان اردبيل ظرفيت هاب هوايي را دارد و مي تواند پروازهاي منطقه اي را برقرار کند.

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، امروز (11 دی) در حاشیه مراسم افتتاح رسمی پروژه های فرودگاهی اردبیل توسط رییس جمهور در گفت و گو با خبرنگار اعزامی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بر ضرورت توسعه هوانوردی عمومی و تجاری تاکید و عنوان کرد: اردبیل از استان هایی است که به ذات خود می تواند هاب هوایی وابسته به یک هاب بزرگ باشد و با برقراری پروازهای منطقه ای در گسترش ارتباط های فرهنگی، گردشگری و تجاری در شمال کشور موثر باشد.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر ضرورت توسعه محیط های پروازی و تجهیزات فرودگاهی و ناوبری اردبیل به طراحی زیبا و کیفیت بالای پروژه ساخت ترمینال فرودگاه اشاره و از تلاش های مدیریت ارشد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مشاور و پیمانکار طرح و نیز مدیرکل فرودگاه های اردبیل قدردانی کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که با اجرای طرح هاب اند اسپک زمینه برقراری پرواز از فرودگاه اردبیل در مسیرهای آذربایجان، ارمنستان، استان های همجوار و مسافت های طولانی زیارتی فراهم شود.

گفتنی است؛ صبح امروز با حضور رئیس جمهور پروژه های فرودگاهی اردبیل افتتاح شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط