خبر خبر

ديدار اميرمکري با فرمانده سپاه حفاظت هواپيمايي
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ديدار با صفرعلي موسوي فرمانده سپاه حفاظت هواپيمايي، سالروز تاسيس سپاه حفاظت هواپيمايي کشور را به وي تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری ظهر امروز در دیدار با صفرعلی موسوی فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی پنجم دی ماه سالروز صدور فرمان تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی را فرصتی مغتنم برای قدردانی از حضور هوشمندانه و مقتدرانه غیورمردان این سرزمین در تامین امنیت و آرامش خطوط هوایی کشور و مسافران عنوان کرد.

 وی افزود: نیروهای سپاه حفاظت هواپیمایی با تکیه بر ایمان، تخصص و بهره گیری از تجهیزات نوین، پشتوانه محکمی در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی بوده و تصویری از تخصص، تبحر، شجاعت و از جان گذشتگی حافظان این مرز و بوم را به نمایش گذاشته اند.

در این دیدار که حسین اسفندیاری عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی، حمیدرضا سیدی معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی، سیدضیاء کشمیری مدیرکل حراست و امنیت فرودگاهی، احمد ایزدبین مدیرکل دفتر مدیرعامل و عباس مسیبی سرپرست روابط عمومی، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها را همراهی می کردند، در خصوص مباحث مرتبط بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است؛ رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران پس از این دیدار بر سر مزار شهید گمنام حاضر و فاتحه قرائت کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد