خبر خبر

تاکيد اميرمکري بر نقش موثر خانواده در موفقيت شغلي کنترلرها
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم بزرگداشت کنترلرهاي ترافيک هوايي تاکيد کرد که يک کنترلر بايد تمرکز و دقت نظر همزمان داشته باشد که اين مهم جز با همراهي خانواده محقق نمي شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در مراسم بزرگداشت کنترلرهای ترافیک هوایی که ششم دی ماه در هتل اسپیناس برگزار شد، با بیان این مطلب عنوان کرد: همسران کنترلرهای مراقبت پرواز از مسوولیتی مهم در برابر افرادی عهده دار یکی از حساس ترین مشاغل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هستند، برخوردارند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: کنترلرهای ایران در طول سال بیش از 6000 پرواز را هدایت و راهبری می کنند، بنابراین هیات مدیره تمام توان خود را برای ارایه بهترین خدمات رفاهی و معیشتی به آنها و خانواده شان به کار می گیرد.

همچنین در این مراسم ایوب رضایی، دبیرکل جامعه متخصصان مراقبت پرواز با تاکید بر نقش خانواده ها در انجام موفق کارهای حساس کنترلرها گفت: باید به نیروی انسانی شاغل در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان عاملی مهم در تحقق اهداف درنظر گرفته شده توجه کرد.

در این مراسم همچنین از خانواده مرحوم مصطفی مطلبی، کنترلر و مسوول تیم عملیاتی مراقبت پرواز فرودگاه اصفهان که سال گذشته به دیار باقی شتافت، قدردانی شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد