خبر خبر

در بازديد مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران مطرح شد؛
تسريع در روند اجراي پروژه هاي فرودگاه بوشهر
روند پروژه هاي در دست اقدام فرودگاه بوشهر از جمله پروژه زهکشي و توسعه ساختمان اداري و سپاه فرودگاه در اولويت برنامه ها قرار گيرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان بوشهر، سیاوش امیرمکری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها با حضور در فرودگاه بوشهر مورد استقبال معاون اقتصادی استاندار، مدیرکل فرماندهان سپاه و پلیس و سایر مسئولان اداره کل فرودگاه های استان قرار گرفت.

در این بازدید معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی، مشاور اجرایی در امور فرودگاه ها، مدیرکل حوزه مدیرعامل وی را همراهی کردند.

سیاوش امیرمکری در ابتدای ورود به فرودگاه بوشهر ضمن بازدید از قسمت های مختلف فرودگاه، تعداد هشت واحد مامورسرا، شش باب نمازخانه های ترمینال داخلی و خارجی، سالن اداری ترمینال داخلی، 30 چشمه سرویس بهداشتی و وضوخانه، پارتیشن بندی جدید دفاتر، گیت های بازرسی ترمینال داخلی و خارجی و اتاق مانیتورینگ (CCTV) را افتتاح کرد.

وی همچنین از سطوح پروازی و واحدهای عملیاتی و اداری فرودگاه(الکترونیک، مراقبت پرواز، مخابرت، ایمنی زمینی، اداری و مالی، حراست و فنی) بازدید و با کارکنان فرودگاه دیدار و گفتگو کرد.

در ادامه بازدید امیرمکری ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته در فرودگاه بوشهر بر تسریع روند پروژه های در دست اقدام از جمله پروژه زهکشی و فاضلاب و توسعه ساختمان اداری و سپاه فرودگاه تاکید کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد