خبر خبر

نگاهي به غرفه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران
ابراز علاقه مندي بازديدکنندگان به حضور در دوره هاي آموزشي مرکز وارسي پروازي
به اذعان بازديدکنندگان، غرفه متعلق به شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به لحاظ فعاليت ها و طراحي دکور يکي از جذاب ترين غرفه هاي چهارمين نمايشگاه حمل و نقل لجستيک و صنايع وابسته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، یکی از بخش های جذاب غرفه شرکت فرودگاه ها در نمایشگاه حمل و نقل لجستیک و صنایع وابسته به مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی اختصاص دارد که توانسته در آشنایی بازدیدکنندگان و علاقه مندی آنها به فعالیت های فلایت چک(وارسی پروازی) و نیز ایجاد جذابیت حضور در دوره های خلبانی و مهمانداری در مقاطع مختلف موثر باشد. هواپیمای مدل نیز در این بخش تاکسی شده و جوانان زیادی علاقه مند به آشنایی با ساخت و استفاده از چنین هواپیماهایی شده اند.

حوزه اصلی فعالیت مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی، فلایت چک است که هواپیمای مدل کینگ ایر 350 نیز در غرفه به نمایش گذاشته شده است.

اداره کل بازرگانی و سرمایه گذاری توانسته در این نمایشگاه سرمایه گذارانی را در حوزه مشاوره جذب کند.

حوزه فعالیت این اداره کل فروش خدمات فنی مهندسی تخصصی در زمینه عملیات هوانوردی، عمران و توسعه فرودگاه ها، مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی و غیره و نیز ارایه فرصت های سرمایه گذاری در فرودگاه های کشور است.

اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی در این نمایشگاه سامانه پیش وارسی پروازی با ایجاد صرفه جویی ارزی و کاهش محسوس هزینه و زمان فلایت چک و نیز معرفی پروژه نصب رادار بندرعباس و نمایش اطلاعات رادار کوشک بزم همچنین پخش زنده و آنلاین مکالمات فرودگاه مهرآباد و سکتورهای مرکز کنترل فضای کشور را ارایه کرده است.

 مهمترین رسالت این اداره کل نصب، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت های هوانوردی و نیز تضمین ایمنی این زیرساخت هاست.

یکی از بخش های فعال این غرفه به دفتر نظارت بر کیفیت سرویس های فرودگاهی اختصاص دارد که با ارایه پنل های نظرسنجی الکترونیکی و معرفی روش های مختلف نظرسنجی مسافران در نمایشگاه حضور یافته است.

اکنون پنل نظرسنجی الکترونیکی در فرودگاه مهرآباد فعال شده و ارایه آن در نمایشگاه با استقبال خوب بازدیدکنندگان و نیز وزیر راه و شهرسازی روبه رو شده است.

اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی نیز با هدف ارایه فعالیت های انجام شده در راستای هوشمندسازی فرودگاه ها در این نمایشگاه حضوری فعال دارد. این اداره کل با در اختیار داشتن سه رکن اساسی هوشمندسازی که شامل زیرساخت ارتباطی، سرویس ها و سامانه های هوشمند و دیتای هوانوردی است توانسته فعالیت های خوبی را در راستای هوشمندسازی فرودگاه ها انجام دهد.

اداره کل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی نیز توانسته در فرصت محدود نمایشگاه در فراهم شدن مقدمات ارتباط گیری پنج شرکت دانش بنیان با شرکت موثر باشد. این اداره کل یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین واحدهای سازمانی ستادی شرکت به شمار می آید که به لحاظ ساختار سازمانی زیر نظر معاونت عملیات فرودگاهی انجام وظیفه می کند.

دیگر بخش شرکت کنننده در این غرفه دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل است که نماینده این دفتر به پاسخگویی درباره ماموریت ها و اقدامات شرکت در زمان بحران و نیز در حوزه گواهینامه های فرودگاهی و پدافند غیرعامل می پردازد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد