خبر خبر

برقراري پرواز اهواز – عمان در فرودگاه اهواز
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از برقراري پرواز اهواز به مقصد منطقه آزاد تجاري صحار در کشور عمان از ابتداي بهمن ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمدرضا رضایی در نشست هماهنگی برقراری پرواز اهواز به بندر صحار در کشور عمان که در محل اداره کل فرودگاه های استان خوزستان برگزار شد گفت: بعد از تلاش هایی که از سوی اتاق بازرگانی اهواز، شرکت هواپیمایی قشم ایر و سفارت ایران در عمان انجام شد، در نهایت مجوز پرواز از فرودگاه اهواز به بندر صحار در کشور عمان صادر شد.

وی ادامه داد: این پرواز نخستین پروازی است که تاکنون از ایران به بندر صحار عمان صورت گرفته و این اقدام می تواند در رونق تجاری استان خوزستان با کشور عمان بسیار تاثیرگذار باشد و علاوه بر این رونق گردشگری استان را در پی خواهد داشت

رضایی تصریح کرد: فرودگاه اهواز آمادگی انجام این پرواز را دارد و از همه توان و ظرفیت های موجود در راستای تداوم و برقراری این پرواز حمایت می کند.

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان همچنین در جمع مدیران دفاتر هواپیمایی استان، عنوان کرد: از این دفاتر درخواست می شود تا با شرکت هواپیمایی قشم ایر به منظور تداوم این پرواز در استان خوزستان همکاری داشته باشند.

رضایی با تقدیر از تلاش های اتاق بازرگانی اهواز و نیز شرکت هواپیمایی قشم ایر برای دریافت این مجوز پروازی، گفت: انتظار می روند در آینده نیز پرواز مستقیم اهواز به مسقط را در برنامه ریزی های پروازی استان شاهد باشیم.

گفتنی است ؛ در این نشست معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی قشم ایر، رییس اتاق و مدیر کل بازرگانی استان خوزستان ، سپاه و پلیس فرودگاه های استان خوزستان ، رییس گذرنامه و گمرک فرودگاه اهواز ، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و رئیس و جانشین انجمن دفاتر هواپیمایی و گردشگری استان نیز حضور داشتند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط