خبر خبر

اميرمکري عنوان کرد
برنامه ريزي براي به حداقل رساندن تامين نيازهاي تجهيزاتي فرودگاه ها از خارج کشور
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از برپايي نمايشگاه معرفي نيازهاي فناورانه صنعت فرودگاهي به عنوان فرصتي مغتنم براي تامين نيازهاي تجهيزاتي فرودگاه ها از توان داخلي ياد و اظهار اميدواري کرد: تامين نيازهاي تجهيزاتي و ناوبري فرودگاه ها از خارج کشور به حداقل برسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در حاشیه افتتاح نمایشگاه و رویداد معرفی نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شرکت فرودگاه ها، عهده دار مدیریت 53 فرودگاه در کشور است، گفت: در تولید عمده تجهیزات فرودگاهی و ناوبری کشور از به روز ترین فناوری ها استفاده شده است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: با توجه به تحریم ها و محدودیت های موجود شرایط خوبی برای تامین نیازهای حوزه فرودگاهی و هوانوردی از تولیدکنندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان فراهم شده است.

وی با اشاره به حمایت های خوب صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از شرکت های دانش بنیان عنوان کرد: با توجه به تایید و حمایت صندوق می توانیم با اطمینان از توان شرکت های داخلی برای تامین نیازهای فرودگاه های کشور استفاده کنیم.

امیرمکری اظهار امیدواری کرد: بخش عمده تجهیزات مورد نیاز فرودگاهی و ناوبری کشور از داخل تامین و وابستگی به خارج کشور در این حوزه به حداقل برسد. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط