خبر خبر

پيام تبريک اميرمکري به مناسبت روز مجلس/قدرداني از حمايت هاي کميسيون عمران براي توسعه صنعت هوايي و فرودگاهي
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي خطاب به رييس کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي فرارسيدن روز مجلس را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این پیام خطاب به محمدرضا رضایی کوچی، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روز مجلس، یادآور شهادت، عزت و مردانگی نمایندگان مردم در حق گویی و احقاق حقوق مردم است، این روز را فرصتی برای قدردانی از تلاش های راهگشا و تخصصی کمیسیون عمران در تدوین و تصویب قوانین موثر در توسعه بخش حمل و نقل بویژه صنعت حمل و نقل هوایی و فرودگاهی دانسته است.

وی افزوده است: «مدرس نمونه ای از یک نماینده برحق، نام بلند اجتهاد و مردمی بودن است، مفهوم زیبای ساده زیستی و حقیقت گویی، کسی که حبس و سیلی و تبعید و مرگ را برابر روشنای آزادگی، بی ارزش می دانست. صراحت کلامش که در برابر استبداد آن روزگار می گفت من در این کشمکش چشم از حیات پوشیده از مرگ باک ندارم، آرزو دارم اگر خونم بریزد فایده ای در حصول آزادی داشته باشد، اسوه حسنه ای برای تمام نمایندگان واقعی مردم خواهد بود.

امید است که در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و عنایات حضرت حق تعالی در راه خدمت به مردم عزیز در تمامی عرصه های عمران بویژه در صنعت حمل و نقل هوایی و فرودگاهی همچون راه پیموده شده، موفق و موید باشید.

اینجانب به نمیاندگی از مدیران و متخصصان این صنعت باردیگر دهم آذر ماه سالروز مجلس را خدمت جنابعالی و اعضای محترم کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تبریک و تهنیت عرض می کنم».

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط