خبر خبر

دريافت 37 هزار هکتار سند مالکيت اراضي فرودگاهي / فرودگاه اردبيل رتبه نخست ارزيابي عملکرد سال گذشته را کسب کرد
معاون برنامه ريزي،‌ نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اينکه حدود 43 هزار هکتار زمين متعلق به فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه ها شناسايي شده است، از دريافت سند مالکيت براي 37 هزار هکتار از اين اراضي تاکنون خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، حميدرضا سيدي، معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت در گردهمايي مديران ستادي و فرودگاهي کشور بر ضرورت اقدام به موقع فرودگاه ها براي احصای دو درصد سوخت شرکت هاي هواپيمايي و نيز همکاري در برطرف شدن مشکلات براي ساخت جايگاه سوخت در فرودگاه ها تاکيد کرد و از مديران فرودگاهي درخواست کرد که صورت حساب هاي درآمدي را به موقع صادر و ارسال کنند.
وي همچنين با اشاره به راه اندازي سامانه فروش کالا و خدمات در فرودگاه اصفهان از دريافت مجوز براي راه اندازي اين سامانه در چند فرودگاه ديگر تا پايان امسال خبر داد.
سيدي همچنين بر ضرورت نظارت هرچه بيشتر مديران فرودگاه ها بر قيمت گذاري کالاها در غرفه هاي فروش تاکيد کرد.
وي همچنين با اشاره به اينکه تمام دستگاه هاي دولتي کشور مکلف به دريافت سند تک برگي هستند، گفت: تاکنون براي 37 هزار هکتار از اراضي فرودگاهي سند تک برگ دريافت شده و 4800 هکتار باقي مانده است.
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران همچنین با اشاره به اينکه سه فرودگاه اردبيل، آذربایجان غربی و هرمزگان به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را در ارزيابي عملکرد سال گذشته دريافت کرده اند، افزود: امسال پنج شاخص به هفت شاخص ارزيابي عملکرد فرودگاه ها اضافه شده و لازم است مقدمات احصای این شاخص ها در سال جاری هرچه سریعتر فراهم تا ارزیابی سال ۹۸ فرودگاه های مطلوب شناسایی و اعلام شود.
 
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد