خبر خبر

قدرداني از مديران سابق ستادي و مديران دست اندرکار در عمليات حج در همايش مديران
در گردهمايي مديران ستادي و فرودگاهي از مديران سابق ستادي روابط عمومي، هسته گزينش، رفاهو سرپرست سابق عمليات حج و همچنين مديران فرودگاه هاي دست اندرکار در عمليات حج تمتع ۹۸ قدرداني شد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در بخش دوم برنامه گردهمايي مديران ستادي و فرودگاهي که امروز (ششم آذر) برگزار شد، سياوش اميرمکري، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت با اعطاي لوح سپاس از تلاش هاي طولاني مدت يداله آقائي صائم، مدير سابق روابط عمومي قدرداني کرد.
اميرمکري ضمن تاکيد بر سابقه فعاليت طولاني و پربار آقائي صائم در مديريت روابط عمومي شرکت از مسيبي، سرپرست جديد روابط عمومي به عنوان فردي خوشفکر و با انگيزه نام برد و از وي خواست که اقدامات خوب گذشته را با تلاش و انگيزه بيشتر ادامه دهد.
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران يکي از توفيق هاي مسيبي را ارتباط بيشتر با اصحاب رسانه و نيز تلاش مثبت براي اعتلاي هم افزايي با روابط عمومي ساير ارگان هاي صنعت هوايي عنوان کرد و گفت: اميدواريم مديران فرودگاهي در انجام مصاحبه ها و اطلاع رساني فعاليت ها از ضوابط و دستورالعمل هاي تدوين شده توسط روابط عمومي استفاده کنند.
اميرمکري همچنين از تلاش هاي حجت اسماعيل زاده، مديرسابق هسته گزينش و محمد بابازاده مدیریت رفاه نيز قدرداني کرد.

در این مراسم همچنین از سید محمود رضوی سرپرست سابق عملیات حج و مدیران هجده فرودگاه دست اندرکار در عملیات حج تمتع با اهدای لوح قدردانی شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد