خبر خبر

معرفي توفيق ها و برنامه هاي روابط عمومي شرکت فرودگاه ها در همايش مديران/ از مديريت رسانه تا مستندسازي حرفه اي پروژه ها
سرپرست روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در گردهمايي مديران ستادي و فرودگاهي به ارايه برنامه هاي خود براي توفيق هرچه بيشتر در اطلاع رساني و معرفي فعاليت هاي مديران در سطح رسانه ها پرداخت.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، عباس مسيبي، سرپرست روابط عمومي شرکت در همايش مديران ستادي و فرودگاهي که امروز (ششم آذر) برگزار شد، بر ضرورت برقراري ارتباط صميمي و دوستانه با خبرگزاري هاي رسمي و محلي و رسانه ملي و نيز استفاده هرچه بيشتر از شبکه هاي مجازي تاکيد کرد و گفت: ارسال منظم و برنامه ريزي شده اخبار به رسانه ها و پاسخگويي به رسانه ها و ارسال اخبار به جاي حالت تدافعی و خنثي به اطلاع رساني کارآمد و ارتباط موثرتر با رسانه ها کمک مي کند.
مسيبي همچنين از مديران فرودگاه ها خواست در مبحث تاخيرها و نقص فني به مدیریت رسانه ها در این زمینه بپردازند تا افراد مسوول پاسخگو باشند.
وي همچنين بر ضرورت برنامه ريزي براي مستندسازي حرفه اي از پروژه هاي در حال اجرا براي نمايش در رسانه ملي و ثبت تجربه ها براي مراجع ذيربط ستادي و نيز آموزش آيندگان تاکيد کرد.
سرپرست روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از مدیران فرودگاه ها درخواست کرد که از فضاهاي تبليغاتي موجود در فرودگاه ها براي معرفي هرچه بيشتر فعاليت هاي شرکت استفاده کنند و از برنامه ریزي برای تهيه و تدوين برنامه راهبردي شرکت و نيز طراحي و ساخت نرم افزار my airport خبر داد.
وي همچنين از برگزاري دو دوره آموزشي براي خبرنگاران رسانه هاي مختلف خبر داد و گفت: به دنبال افزايش جلسه هاي مشترک با رسانه ها هستيم.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد