خبر خبر

تاکيد سرپرست هسته گزينش بر مسئوليت پذيري و سلامت نفس
سرپرست هسته گزينش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي بر توجه به مسائل اعتقادي، سياسي، اخلاقي و مسئوليت پذيري، سلامت نفس همه همکاران شرکت فرودگاه ها تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي شرکت فردگاه ها و ناوبري هوايي ايران؛ حشمت اله قرباني با بيان اينکه گزينش در اکثر کشورهای دنيا به عنوان يک بخش مهم و استراتژيک مطرح بوده است، گفت: هسته گزينش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با قدرت و قوت به وظایف خودش عمل می کند چرا که منابع انساني سرمایه ارزشمند یک تشکیلات بوده و از اهميت ويژه برخوردار است.
وي با اشاره به اين موضوع که گزينش در هر تشکيلاتي و جامعه اي از اهميت بالايي برخوردار است، اظهار داشت: ما با دو واژه شغل و شاغل مواجه هستيم به طوريکه در تحلیل شغل ما مي خواهيم به شناخت از ماهيت شغل و حساسیت آن پی ببریم.
وي ادامه داد: تعيين معيارهاي ارزشی مربوط به تحلیل شغل در هسته گزينش بسيار مهم است.
وي خاطر نشان کرد: تحليل ما از شاغل در حوزه گزينش آن است که از ورود افراد ناشايست، نامناسب جلوگيري شود و همچنین تلاش شود تا افراد صالح و شایسته وارد سیستم شوند.
قرباني افزود: در فرآیند عملکرد، همه فعالیت ها بر اساس قانون گزینش و آیین نامه در اجرای آن و بخشنامه و دستورالعمل هاي مشخص انجام مي شود.
وي يادآور شد؛ در حال شناخت دقیق از وضعیت موجود هستیم و انشاله با تهیه برنامه راهبردی تا یک ماه دیگر بتوانیم برنامه های سالانه را تنظیم و به یک نقطه مطلوب تری برسیم.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد