خبر خبر

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت سالروز تشکيل بسيج مستضعفين
رييس هيات مديره و مدير عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي پيامي، پنجم آذر ماه، هفته بسيج و سالرزو تشکيل بسيج مستضعفين به فرمان امام خميني(ره) را تبريک و تهنيت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ متن پیام بدین شرح است؛ پنجم آذرماه سالروز فرمان امام خمینی(ره) برای تشکیل بسیج فراگیر اقشار ملت علاوه بر اینکه نشانگر درایت آن رهبر فرزانه در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی می باشد، تا هم اکنون نیز ستون مستحکمی برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

همانگونه که در پیام آن حضرت به مناسبت تشکیل بسیج آمده است:"بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گل دسته های رفیع آن، اذان شهادت در رشادت سر داده اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند"

ضمن گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین امید است با روحیه بسیجی در صنعت حمل و نقل هوایی و فرودگاهی، تمامی همکاران چه آنانکه نام خود را در دفتر پر افتخار بسیج ثبت کرده اند و چه آنانی که با تلاش فراوان و وجدان کاری روز افزون، خدمت بی منتی به خلق خدا می کنند، هر روز شاهد رشد و شکوفایی این صنعت و بالا رفتن کیفیت خدمات به مردم عزیز و قدردان ایران اسلامی باشیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد