خبر خبر

گراميداشت روز مراقبت پرواز در فرودگاه اهواز
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان به مناسبت روز جهاني مراقبت پرواز از تلاشگران اين عرصه قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمدرضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : بي ترديد كنترل و هدايت لحظه به لحظه هواپيما در سطوح مختلف شبكه پيچيده راه هاي هوايي و مسيرهاي ورودي و خروجي فرودگاه ها كاري بس شگرف ودر خور تحسين است كه به دست توانمند و با كفايت حافظان هميشه بيدار در مراقبت پرواز محقق مي گردد.

اقدامات مطلوب و هوشمندانه همكاران مراقبت پرواز هميشه بعنوان يكي از عوامل اساسي برقراري ايمني،نظم،كارآيي و بهره وري در صنعت حمل و نقل هوايي كشور، تحکیم بخش پایه ها و بنیانهای جهاد اقتصادی صنعت بوده و موجبات اطمینان،آرامش و اعتماد مضاعف نسبت به عملیات هوانوردی در کشور را فراهم می نماید.

در اين فرآيند است كه روز جهاني مراقبت پرواز بايد ارج نهاد ، چرا كه از يك سو به گسترش فرهنگ ايمني و ضرورت و اهميت كار مراقبين پرواز مي پردازد و از سوي ديگر محمل و بهانه ای براي قدر نهادن به تلاشهاي اين عزيزان پیش روی ما قرارمی دهد.

اينجانب ضمن تبريك اين روز مهم به جامعه بزرگ مراقبت پرواز ، دستان خلاق همه همكاران سخت كوشم درحوزه های مختلف مراقبت پرواز را به مهر مي فشارم و توفيق روز افزون همه عزيزان را در كار و تلاش و بويژه تجهيز خود به دانش و تقوا از در گاه حضرت احديت مسالت مي نمايم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط