خبر خبر

افزايش 35 پرواز در فرودگاه اهواز به مناسبت ايام اربعين حسيني
مدير کل فرودگاه هاي استان خوزستان از افزايش و برقراري 35 پرواز فوق العاده فرودگاه اهواز در ايام اربعين خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمد رضا رضایی مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت : با توجه به نزدیکی ایام اربعین حسینی و نیز ترافیک سنگین زائر و مسافر در فرودگاه اهواز پروازهای این فرودگاه از مبداء تهران و مشهد به مقصد اهواز و بلعکس به صورت فوق العاده افزایش یافت .

وی افزود : پرواز شرکت هواپیمایی ساها از نوع بوئینگ 737 از روز دوشنبه 22 مهرماه ساعت 21:15 فرودگاه اهواز را به مقصد تهران ترک خواهد کرد و این عملیات تا روز 30 مهر ساعت 22:50 ادامه خواهد داشت.

رضایی ادامه داد ؛ شرکت هواپیمایی آتا نیز از نیمه دوم شهریور تا ابتدای آبان در روزهای دوشنبه ، سه شنبه و جمعه اقدام به برقراری یک پرواز به صورت رفت و برگشت در مسیر تهران – اهواز و بلعکس  ویک پرواز نیز در مسیر مشهد نموده است . 

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان به برقراری چندین پرواز موردی دیگر اشاره کرد و گفت : در شهریور ماه امسال شرکت هواپیمایی کاسپین 20 پرواز موردی دیگر به صورت رفت و برگشت در مسیرهای تهران و مشهد در فرودگاه اهواز انجام داده است .

وی ادامه داد :از 17 مهرماه تا 4 آبان نیز به صورت برنامه ای و روزانه هواپیمایی تابان اقدام به راه اندازی پرواز در مسیر اهواز – مشهد کرده است .

رضایی به برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس نیز اشاره کرد و ادامه داد : پرواز مسیر تهران – اهواز– تهران شرکت هواپیمایی زاگرس مجدداً جهت رفاه حال مسافرین در روزهای پنج شنبه برقرار شده است.

  گفتنی است : فرودگاه اهواز یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های کشور است که در حال حاضر به بیش 20 نطقه داخلی و خارجی پرواز دارد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط