خبر خبر

جابه جايي حدود به يک ميليون و 300هزار مسافر از فرودگاه اهواز
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از جابجايي حدود به يک ميليون و 300 هزار مسافر داخلي و خارجي در نيمه دوم سال 98 از فرودگاه اهواز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان، محمد رضا رضایی با اعلام اين خبر گفت:  براساس آمارها از یک میلیون و 272 هزار و 378 مسافر جابه جا شده در 6 ماهه دوم 98 ، يك میلیون و 249 هزارو 67مسافر ورودی و خروجی داخلی و 14 هزارو 381 مسافر ورودی و خروجی خارجی در فرودگاه اهواز جابه جا شده است.

وی افزود: در مدت زمان یاد شده نیز 10 هزار و 456 پرواز ورودی و خروجی داخلی و 170 پرواز ورودی و خروجی خارجی مسافران را از فرودگاه اهواز جابه جا كرده اند.

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان عنوان کرد : در عملیات حج تمتع امسال به تعداد 73 پرواز ورودی و خروجی و نیز تعداد 8 هزارو 778 نفر زائر خروجی و ورودی خدمات ارایه شده است .

رضایی به میزان کلی اعزام و پذیرش بار و پست نیز اشاره کرد و گفت: حدود 10 هزار و 20 تن بار در قالب پست هوایی، بار ورودی و بار خروجی جابه جا شده است.

گفتنی است ؛ فرودگاه اهواز یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های کشور است که به صورت برنامه ای به بیش از 20 نقطه مسیر داخلی و خارجی پرواز دارد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط